AirDroid

AirDroid

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.50 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid / Windows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.50 MB) Android indir

Mobil Android Cihazınızı Bilgisayardan Kontrol Etme Programı

AirDroid indir, android cihazlar ile windows bilgisayarlar arasında bağlantı kurulmasını sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Android cihaz, tablet veyahut cep telefonu olsun fark etmeksizin bilgisayar üzerinden rahatlıkla takip edilebilmektedir. Siz de cihazınızı masaüstü bilgisayarınızdan ya da laptoplarınızdan takip etmek isterseniz AirDroid uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

AirDroid Nedir?

AirDroid hemen her android cihazda bulunması gereken dosya paylaşma uygulamasıdır. Bilgisayarlarla bağlantısı olmayan android cihazların veri transferinde kısıtlı olması can sıkıcı olabilmektedir. Bunun için hem bilgisayarda hem de diğer cihazlarda etkisini gösterebilen bir dosya paylaşma uygulaması tercih edilmelidir.

Mobil cihazınızı yönetme konusunda bilgisayarınızı kullanmak isterseniz AirDroid ile birkaç dakika içinde isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. AirDroid android uygulamasını indirdikten hemen sonra aktif kılabilmeniz mümkündür. Üzerinde birkaç dakikalık inceleme yapmanız, uygulamayı çözebilmeniz için yeterlidir.

AirDroid Özellikleri

Yenilikçi bir uygulama olan AirDroid, akıllı telefonlar ve tabletler için her geçen gün güncellenmektedir. Android mobil uygulama sayesinde bağlantının güçlenmesiyle arama yapabilme,  mesajlara cevap yazabilme özelliği aktif olarak kullanılabilmektedir.

Android cihazınızda görmek istediğiniz her şeyi bilgisayarda da görebilir, gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri bilgisayarınız üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz. Bu özelliği ile daha büyük ekranda hem görüntülü konuşma hem de mesajlaşma avantajını kullanabilirsiniz.

Android cihazların küçük ekranlarında görmek istemediğiniz her detayı AirDroid uygulaması ile bilgisayarlarınızdan takip edebilirsiniz. Tanımlatılan tüm bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılan uygulama, hız ve aktarım konusunda sıkıtı yaşatmayacak kadar hızlı çalışmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB