Ahşap Torna 3D Apk indir

Ahşap Torna 3D Apk indir

Versiyon/Sürüm1.78
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu47.1M
ÜreticiEliten
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Ahşap Torna 3D - Oyma Oyunu Ahşap Kesme Oyunu

Ahşap Torna 3D – Oyma Oyunu APK Android oyun indir, ahşap torna tezgahını kullanarak simetrik bir şekili keserek biçim verdiğiniz ahşap tornalama oyunudur.

Ahşap Torna 3D – Oyma Oyunu APK Android oyununda yetenek ve becerilerinizi gösterebileceğiniz bir tür simülasyon oyunudur. Evinizde, ofisinizde, bahçenizde ve çeşitli alanlarda şekiller geliştirebilirsiniz.

Ahşap Torna 3D – Oyma Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun bir tür simülasyon oyunu olup oyun içerisinde beyninizi geliştirebilir, beceri ve yeteneklerinizi bu alanda gösterebilirsiniz. Ahşap Torna 3D – Oyma Oyunu APK Android oyununda ahşap tornalamaya favori olarak dilediğiniz ürünü geliştirebilirsiniz. Ne kadar başarılı olursanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Ahşap Torna 3D – Oyma Oyunu milin etrafında simetrik bir şekilde tahtaları keserek şekil veriyorsunuz. Ahşap torna tezgahı üzerinde ahşabı kesmek için kaydırarak süslüyorsunuz. Odun tornalama oyununda yeni ürünlerin kilidini açabilmek için sürekli bir ürün geliştirmeniz gerekmektedir. Harika ürünler geliştirme ve üretmek için çabalayın.

Ahşap Torna 3D – Oyma Oyunu APK indir

Malzeme bilimine karşı belirsizliğinizi gidermek için bu oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Ahşap Torna 3D – Oyma Oyunu APK Android oyununda ahşabınızı renk ve çıkartmalar ile süsleyerek görünümlerini güzelleştirebilirsiniz.

Ahşap Torna 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Eliten.Turning&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • İyi Pizza, Güzel Pizza Apk indir İyi Pizza, Güzel Pizza Apk indir
    TürkçeÜcretsiz148.9M
  • Frozen City Apk indir Frozen City Apk indir
    İngilizceÜcretsiz350M
  • Ahşap Torna 3D Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN