Age of Origins Apk indir

Age of Origins Apk indir

Versiyon/Sürüm1.3.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu62.6 MB
ÜreticiCamelStudio
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Age of Origins Online Zombi Strateji Oyunu

Age of Origins APK indir, Android strateji oyunudur. Age of Origins oyununda zombilere karşı savaş, yeni birlikler inşa et ve hayatta kalarak devam et.

Age of Origins APK Android oyununda şehrinizi işgal eden zombilere karşı savaşıyorsunuz. İnsanlığın feraha kalabilmesi için tüm çabanızla zombilere karşı şehrinizi savunuyorsunuz.

Age of Origins Oyunu Nasıl Oynanır?

İnsanlığın yeni umudu olarak oyunda baş gösteriyorsunuz. Çelik gibi bir ordu, savaş araçları, silahlar ve yaşam için yiyecekleriniz bulunmaktadır. Age of Origins APK Android oyununda zombileri öldürüp cesetlerini parçalayarak ilerlemeniz isteniyor. Şehrinizi yeniden inşa ediyor ve insanlığı kurtarmak için mücadele veriyorsunuz.

Age of Origins oyununda insanlığın sonunu zombiler getirebilir bu yüzden dolayı ittifaklar kurarak ordunuzu güçlendirin. Dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz. Online oynanabilen oyunda rakiplerinizi yok edin ve başkenti ele geçirerek lider olun. Gerçek düşmanınıza dikkat edin ve diğer şehirlerden gelen saldırılara karşı gözünüzü açık tutun.

Age of Origins APK Android Oyunu indir

3D savaş dünyası görselleriyle karşımıza çıkan oyunda stratejinizi geliştirerek oynayın. Çılgınca mücadele etmeniz gerek zombilere karşı daha fazla araç yakıtı, mermiler ve silahlara ihtiyacınız bulunmaktadır. Age of Origins APK Android oyununu ücretsiz Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Age of Origins Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camelgames.aoz&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Banksters Apk indir Banksters Apk indir
    TürkçeÜcretsiz103 MB
  • Call of Dragons Apk indir Call of Dragons Apk indir
    TürkçeÜcretsiz1 GB
  • Age of Origins Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN