Age of Apes indir

Age of Apes indir

Versiyon/Sürüm0.39.13
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu651M
Üreticitap4fun
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Age of Apes MMO Online Strateji Oyunu

Age of Apes APK indir, Android MMO strateji oyununda maymunların çağı başlıyor. Age of Apes maymunlarla iş birliği yaparak ordunu kur ve en güçlü maymun ol.

Age of Apes APK Android oyunu bir tür MMO tarzı strateji oyunudur. Kendi ordunu kur, karakolunu yönet, klanın en güçlü maymunu sen ol ve çete üyelerinle birlikte hareket ederek savaş.

Age of Apes APK Android indir

Maymunlar roketlerini fırlatma savaşında hedefiniz diğer maymunlardan önce daha çok muz ve kaynak bulmak olacaktır. Maymunlarla savaşında kendi çeteni oluştur, savaş ve galaksiyi ilk keşfeden maymun olmaya çalış. Age of Apes APK Android oyununda ekran görüntüleri alabilir, paylaşabilir ve havalı çıkartmalar ile kişiselleştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde canlı oyun haberlerini raporlayan oyun içi TV kanalıda bulunmaktadır. Age of Apes APK Android oyununda savaşarak kendi stratejini belirleyebilirsiniz. Kendi konvoyunu oluşturabilir ve diğer çetelerin konvoylarına saldırı düzenleyebilirsiniz. 6 efsanevi klan içerisinde en elit maymun grubunun bir parçası oluyorsunuz.

Age of Apes Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tap4fun.ape.gplay&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Ancient Battle indir Ancient Battle indir
    İngilizceÜcretsiz133M
  • Rise Of Kingdoms : Lost Crusade Rise Of Kingdoms : Lost Crusade
    İngilizceÜcretsiz112M
  • Age of Apes indir HAKKINDA YORUM YAZIN