Afad Acil Çağrı Apk indir

Afad Acil Çağrı Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18M
Üreticiİçişleri Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Şubat 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Afad Acil Çağrı Depremde Yerini Bildirme Uygulaması

Afad Acil Çağrı APK indir, Android AFAD uygulaması ile toplanma alanlarını görüntüleyebilir, enkaz altında yaralı ve enkaz altında olduğunuzu bildirin.

Afad Acil Çağrı APK indir, Android T.C İçişleri Bakanlığı’nın Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Acil Çağrı mobil uygulamasıdır. Resmi AFAD Android uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Afad Acil Çağrı Uygulaması

T.C İçişleri Bakanlığı resmi uygulaması olan AFAD mobil uygulaması ile meydana gelebilecek doğaf afet olaylarında (deprem gibi) ses ve mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Uygulama üzeirinde acil çağrı başlatabilir, yerinizi bildirebilir ve toplanma alanlarını görüntüleyebilirsiniz. Afad Acil Çağrı APK Android uygulaması ücretsiz indirilebilir.

Afad Acil Çağrı APK Android uygulaması ile afette yapılması gereken eğitim videolarına ulaşabilirsiniz. Aci çağrı butonlarıyla AFAD Acil Çağrı uygulaması ile ekibine nerede olduğunuzun haberini verebilirsiniz. Afad Acil Çağrı butonları arasında yaralı olduğunuzu, enkaz altında ve yakınınıza ulaşamıyorum butonlarını kullanarak ekiplere ulaşabilirsiniz.

Afad Acil Çağrı APK indir

Devletin resmi uygulaması olan AFAD mobil uygulaması ile enkaz altında ekiplere bilgi verebilirsiniz. Deprem olmadan önce eğitim videolarını izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Afad Acil Çağrı APK Android uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Afad Acil Çağrı Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.icisleri.afad&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • Afad Acil Çağrı Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN