Adobe Photoshop Touch

Adobe Photoshop Touch

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () APK indir

Android Mobil Apk Fotoğraflarını Düzenleme Uygulaması

Adobe Photoshop Touch apk indir, android otoğraflarını düzenleme konusunda hassas olanların tercih edebileceği uygulamalardandır. Fotoğraf çekildikten sonra kullanım konusunda sıkıntısı olan, istediği gibi düzenleyip paylaşamayan kişiler bu alanda iyi bir uygulama arayabilirler. Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak en popüler isimlerden biri de Adobe Photoshop Touch’tur. Başlangıçta yalnızca bilgisayarlar için geliştirilen bu uygulama daha sonra diğer cihazlar için de geliştirilmiştir. Bugün kullanıcılarını hemen her biri performansından memnun ve indirdikleri uygulamadan istediği sonucu almaktadır.

Adobe Photoshop Touch apk indirdikten sonra fotoğraflarınızı filtreleyebilir, istediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca paylaşılan fotoğrafları görebilir, birbirinden özel fotoğraflara göz gezdirme şansı elde edersiniz.

Adobe Photoshop Touch İndir

Adobe Photoshop Touch android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş ve kısa sürede birçok kişi tarafından benimsenmiştir. Bugün hem cep telefonlarında hem de tabletlerde bu uygulamayı kullanan binlerce kişi bulunmaktadır. Renklendirmeden boyutlandırmaya kadar birçok konuda profesyonel sonuç veren uygulama birkaç dakikada kaliteli çözünürlük sunmaktadır. Ps touch android yüksek görüntü kalitesi ile istediğiniz performansı alabileceğiniz uygulamalardandır. Ps touch indirip kullanmaya başladığınızda fotoğraflarınızın çok daha başarılı olduğunu görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme
    TürkçeÜcretsiz96.78 MB
  • Dazz Cam Dazz Cam
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB