Adobe Photoshop Sketch

Adobe Photoshop Sketch

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Adobe Mobil Android Çizim Uygulaması

Adobe Photoshop Sketch indir, dijital çizim yapmayı tercih eden kişilerin işine yarayan profesyonel Android çizim uygulamasıdır. Adobe Photoshop Sketch Mühendisler, mimarlar tarafından kullanılan bu uygulama gerek amatör gerekse profesyonel çalışan herkesin içine yarar niteliklere sahiptir.

Eskiz yapması gereken ancak bilgisayar başında vakit harcayamayan kişiler için Adobe Photoshop Sketch son derece etkili bir uygulamadır. İşe yarar ve bir o kadar da yardımcı olabilecek bir menüden oluşmaktadır. Kişi boyama ve çizim için ideal bir uygulama istediğinde Adobe Photoshop Sketch yardımcı olacaktır.

Adobe Photoshop Sketch Özellikler

Adobe Photoshop Sketch içerisinde; kalem, silgi, boya fırçaları, pastel ve sulu boya, 11 farklı çizim aracı bulunduran özel bir çizim uygulamasıdır. Yaptığınız tüm projeleri kayıt altına almanıza da izin veren çizim uygulaması, Photoshop CC ya da İllüstratör CC’ye aktarmaya da uygundur.

Önceleri yalnızca bilgisayar programı olarak hizmet veren Adobe daha sonra Sketch versiyonu ile cep telefonlarına da indirilmiştir. Bu sayede yalnızca bilgisayar başında değil cep telefonlarının götürülebildiği her yerde çizim yapabilmek mümkün olmuştur.

Adobe Photoshop Sketch İndir

Adobe Photoshop Sketch, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde kullanılabilmektedir. Mobil market, mağazadan kolaylıkla indirilebilen uygulama birkaç dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Sonrasında istenildiği gibi kullanılabilmekte ve değerlendirilmektedir.

Adobe Photoshop Sketch, gerçeğe çok yakın çizim sunmaktadır. Özellikle gerçekten çiziyormuş hissi veren Wacom Appe Pencil gibi hassas kalemler uygulamanın realitesini arttırmaktadır.

    Benzer Programlar

  • FANCY Photo Editor indir FANCY Photo Editor indir
    TürkçeÜcretsiz6.60
  • Adobe Photoshop Touch Adobe Photoshop Touch
    TürkçeÜcretsiz