Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.0.590
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu69,6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (69,6 MB) iOS indir Android indir APK indir

Adobe Photoshop Express Fotoğraf Kolaj Oluşturma Uygulaması

Adobe Photoshop Express APK indir, android Adobe Photoshop Express fotoğraf kolaj oluşturma uygulaması ile en iyi fotoğraf düzenleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express, fotoğraf düzenlemek için iyi bir uygulama arayanlara hitap etmektedir. Özellikle fotoğraflarınızın en yüksek kalitede olmasını istediğiniz zaman bu uygulamayı indirip hemen kullanmaya başlamalısınız. Adobe Photoshop Express APK indirdikten sonra fotoğraflarda kırpma, kırmızı gözü yok etme, döndürme, çeşitli filtreler ile renk dengesini değiştirme, ekleme ya da çıkarma yapabilme avantajlarını kullanabilirsiniz. Bunlarla beraber fotoğraf düzenleme uygulaması olarak düzenlenen fotoğrafları kayıt altına alma ve herhangi bir platformda sorunsuz şekilde paylaşma şansınız da bulunmaktadır.

Adobe Photoshop Express İndir

Fotoğraf kolaj oluşturma uygulaması olan Adobe Photoshop android uygulamasının geliştiricileri tarafından üretilen Adobe Photoshop Express uygulaması daha geniş çaplı bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına ve tabletlere indirilebilmekte, kısa süre içerisinde aktif şekilde kullanılabilmektedir. Birçok uygulamaya göre biraz daha geniş bir yer kaplasa da uygulamayı kullananlar kesinlikle değdiğini dile getirmektedir.

Adobe Photoshop Express apk indirip kullanmaya başladıktan sonra birçok uygulamaya gerek kalmadığını fark edebilirsiniz çünkü birçok uygulamanın yapabileceği düzenlemeyi tek başına yapan bir uygulama olarak bilinmektedir.

    Benzer Programlar

  • Foto Galeri HD Foto Galeri HD
    İngilizceÜcretsiz4,1 MB
  • EyeEm APK EyeEm APK
    TürkçeÜcretsiz24 MB