Adobe Lightroom

Adobe Lightroom

Versiyon/Sürüm5.2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu80.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Adobe Lightroom APK Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Adobe Lightroom APK indir, Adobe Lightroom CC android fotoğraf düzenleyici uygulaması ile fotoğraf çekebilir ve fotoğraf düzenlemelerini ayrıntılı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Adobe Lightroom CC, dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak milyonlarca kişinin popüler listesinde bulunan Adobe Lightroom CC oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Çok fazla seçeneği olduğu için fotoğraflarınızda çok ince ve detay düzenlemeler yapmanıza izin vermektedir. Özellikle profesyonel düzeyde fotoğraf düzenleme ihtiyacı güdenler için bu uygulama bir numaraları tercih olmalıdır.

Son derece anlaşılır ve açık bir arayüze sahip olan Adobe Lightroom CC apk indirdikten hemen sonra kolayca kullanılabilmektedir. Hemen galeriye girip istediğiniz fotoğrafı düzenleyebileceğiniz gibi ayrıca kameradan çekim de yapabilirsiniz.

Adobe Lightroom CC İndir

Adobe Lightroom CC android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulamanın özellikle cep telefonlarında çok kolay kullanıldığı ekran uyumunun tam olurken diğer yandan cihazda çok hızlı şekilde çalıştığı dikkat çekmektedir. Detay düzenleme arayanların ilk tercihi olan Adobe Lightroom CC full düzenleme sağlamakta ve fotoğrafları ilk halinden çok daha iyi bir noktaya taşımaktadır.

    Benzer Programlar

  • Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme
    TürkçeÜcretsiz96.78 MB
  • Dazz Cam Dazz Cam
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB