Adil Seçim

Adil Seçim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.4M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.4M) iOS indir Android indir

Adil Seçim Android iOS Seçim Seferberliği Uygulaması

Adil Seçim indir, Türkiye’de yapılan 2018 seçimlerinde gönüllü sandık görevlisi olabilmek için başvuru yapabileceğiniz Android seçim seferberliği uygulamasıdır.

Adil Seçim uygulamasını Android ve iPhone cihazlarınızdan kullanarak 2018 seçimlerinin daha güvenli bir ortam gerçekleşmesine katkıda sizlerde bulunabilirsiniz. CHP’nin geliştirmiş olduğu uygulama sayesinde Türkiye’de yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin güvenli bir ortamda geçmesi için gönüllü olarak katkıda bulunabilirsiniz.

Sandık görevlisi olabilmek için başvuru yapıyorsunuz. Başvuru yapabilmek için kişisel bilgilerinizi girdikten sonra tercih ettiğini il, ilçe ve Köy’e göre sandık başında gönüllü göreve başlıyorsunuz. Her sandık için zorunlu bölgelerde de görev alabileceğinizi hatırlatmakta fayda görüyorum. Ayrıca seçimler bitti ve sandıklar açıldıktan sonra sonuçların yer aldığı tutanakları uygulama üzerinden göndermeniz gerekiyor.

Gönüllü sandık görevlileri tarafından gönderilen seçim tutanaklarını anında seçim seferberliği uygulaması üzerinden toplanıyor. Diğer 2018 seçim sonuçları ve verileriyle karşılaştırıyor. İtiraz dilekçeleri hazırlayabilen sistem üzerinde, destek ekibiyle canlı mesajlaşma özelliğide bulunuyor.

Seçim günü karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar hakkında detaylı içerikler sunan Adil Seçim uygulamasını mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • MARTI MARTI
    TürkçeÜcretsiz3,9M
  • ABİS ABİS
    Türkçe Ücretsiz7,8M