AdBender

AdBender

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13M) iOS indir Android indir

AdBender Android iOS Dizi İzleme Uygulaması

AdBender indir, mobilde Çukur, Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Söz ve Payitaht gibi en çok izlenen dizileri yayınlayan Android Türk dizi izleme uygulamasıdır.

Android ve iPhone iOS uyumlu ücretsiz uygulamada en çok izlenen dizilerin yeni bölümleri ve yeni bölüm dizi fragmanları yayınlanmaktadır. AdBender uygulaması dizilerin başlayacağı saati bildiren, reklam aralarında da ne zaman başlayacağını haber vermektedir.

En çok izlenen Türk dizlerini, Türk dizi izleme uygulaması sayesinde dizi saatini ve reklamda zaplarken diziyi kaçırma gibi sorunlara çözüm getiriyor. Türk dizilerini kaçırmayan ve çok severek izleyen kullanıcıları bir araya getiren sosyal nitelikli harika bir Android uygulamasıdır. Takip ettiğiniz ve izlediğiniz dizileri seçmeniz yeterli oluyor.

Uygulama ile dizi başlamaya yakın push bildirim yollayarak sizi haberdar ediyor. Dizi her reklama girdiğinde ve çıktığında da bildirim alabiliyorsunuz. Ülkemizde reklamarın diziden daha uzun olduğunu düşünürsek AdBender Android uygulamasının oldukça faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama dizi başlama saatini ve reklamları bildirmek dışında reytin rekorları kıran dizilerin yeni bölüm dizi fragmanlarını yayınlamaktadır.

AdBender uygulamasına fragman ve Türk dizi bölümleri hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Uygulamayı beğendiyseniz dizi izlemeyi çok seven arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Taraftar TV Reklamsız Taraftar TV Reklamsız
    TürkçeÜcretsiz5.5 MB
  • TV TAP APK indir TV TAP APK indir
    ingilizceÜcretsiz5.7 MB