ABİS

ABİS

Versiyon/Sürüm1.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7,8M
ÜreticiBeylikdüzü Belediyesi
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (7,8M) Android indir

ABİS Android Acil Durum Planı Deprem Uygulaması

ABİS indir, deprem, sel, yangın ve diğer afetler sonrasında acil durum planı oluşturmak için kullanabileceğiniz Android afet bilgi sistemi uygulamasıdır.

ABİS – Afet Bilgi Sistemi Android uygulaması sayesinde yaşanan afetler sonrasında acil durum planı oluşturmak için kullanabileceğiniz bir afet planı oluşturma uygulamasıdır.

ABİS Android uygulaması Beylikdüzü Belediyesi tarafından geliştirilen deprem, sel vb. afetler sonrası insanları ihtiyaçlarını karşılamak ve ihtiyaç duyabilecekleri sırada ulaşabilmelerine imkan tanımaktadır. ABİS uygulaması sayesinde korku ve panik hallerini kolayca atlatabilmenize yardımcı oluyorlar.

Yakınlarınızla haberleşmenizi sağlayan ABİS Android uygulaması ile acil durum planı da oluşturmanız mümkündür. Olası bir afet durumunda ABİS Android afet bilgi sistemi sayesinde hemen aramanız gereken yakınlarınızın numarasına ekleyerek uygulama sayesine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ABİS – Afet bilgi sistemi uygulaması diğer acil durumlarda acil durum botununu kullanarak polis, ambulans, iftafiye ve diğer güvenlik güçlerinin numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca bir deprem esnasında yapmanız gerekenler ve deprem çantanızda bulunması gerekenlerde Abis’de yazmaktadır.

ABİS – Afet Bilgi Sistemi Özellikleri

Acil durum numaraları
Acil durum butonu
Aranacak yakınlarınızın telefon numaraları
Deprem çantası listesi
Afet öncesi ve sonrası için çok önemli bilgiler

    Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • ABİS HAKKINDA YORUM YAZIN