Seaport

Seaport

Versiyon/Sürüm1.0.37
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu82.8 MB
ÜreticiPixel Federation
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (82.8 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Seaport Android ve iPhone için Ücretsiz Gemi Simülasyon Oyunu

Seaport indir, deniz üzerinde gemi filonuzla ticaret yapabileceğiniz mobil Android cihazlar için gemi simülasyon oyunudur. Deniz üzerindeki en büyük nakliye işini idare etmek için güçlü gemi filonuzla yelken açıp nakliye yapabileceğiniz gemi oyunudur.

Oyunda kendi filonuzu inşa edebileceğiniz gibi deniz üzerinde yol alarak yük taşımacılığı yapabileceksiniz. Oyunda basit teknelerden tutunda, savaş gemileri, yük gemileri ve tarihi gemileri satın alabilirsiniz. Seaport oyununda başlangıçta küçücük bir balıkçı köyünü istikrarlı bir şekilde büyüterek, dünyanın en zengin liman şehri haline gelebilirsiniz.

Gemi simülasyon oyununda keşif ve modern çağa kadar uzanan tarihi bir yolculuk sizleri bekliyor. Bilinmeyen ve daha önce hiç ticaret yapılmamış yerleri keşfederek para kazanabilirsiniz. Çok ünlü kaşifler ve denizcilerle sözleşme imzalayarak ticaretinizi geliştirebilirsiniz. Denizcilik oyununda tarihin en büyük korsanları, Vikingler ve Romalıların yer aldığı etkinliklerde bulunmaktadır.

Android ve iOS uyumlu cihazlara ücretsiz olarak indirip gemi ile yük taşımacılığı yaparak ticaret yapabileceğiniz bu keyifli oyunu mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum.

21 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Animal Cove Animal Cove
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Hollywhoot Hollywhoot
  İngilizceÜcretsiz58M
 • Billion Lords Billion Lords
  İngilizceÜcretsiz65M
 • My Home – Design Dreams My Home – Design Dreams
  İngilizceÜcretsiz84M
 • Seaport HAKKINDA YORUM YAZIN