18 Wheels of Steel: Haulin

18 Wheels of Steel: Haulin

Versiyon/Sürümv1
LisansDeneme Sürümü
DilTr-En
Dosya Boyutu109.90 MB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (109.90 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

18 Wheels of Steel: Haulin Tır Yük Taşıma Tır Sürme Similasyonu

Tır hastaları için birebir olan birbirinden güzel tırları sürmenize imkan tanıyan tır sürme oyunu indir, 18 Wheels of Steel Haulin ile sizlere keyifli zamanlar dileriz. İndirdiğinizde bilgisayarınızda çok az bir yer kapyalacaktır. Eski oyunları 90-150 MB arası yer kaplarken yeni oyunu ise 350 Mb yer kaplamaktadır. Birbirinden güzel tırlarla Ülke Ülke yük taşıyacaksınız.

18 Wheels of Steel: Haulin Tır Oyununun Amacı

Yük Taşıma oyununda sahip olduğunuz tırla yepyeni görevlere hazır olun!. Şirketlerden yük alarak bir ülkeden diğer bir ülkeye yükü sorunsuz bir şekilde teslim etmelisiniz. Aksi taktirde para limitiniz eksi puanlara dönmektedir. Gerçek hayatta nasılsa oyuna da o şekilde uyarlanmış trafik kuralları mevcuttur. Kırmızı ışıkta geçtiğiniz zaman hemen trafik size ceza yazmaktadır. Yük taşıma görevini yaparken yüke zarar vermeden teslimatı yapmalısınız aksi taktirde şirket size para cezası veriyor ve bunu mecbur ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Tır Yük Taşıma oyunun son sürümünde ekran bilgi çubuğunda duran benzin göstergesi kaldırılmış yerine polis tarafından aranıp aranmadığınızı gösteren durum bilgisi konulmuştur. Polislerin sizleri aramaması için trafik lambalarında geçmemeye,araçlara çarpmadan ilerlemeye ve sinyalleri doğru kullanmaya dikkat etmeliyiz. Aksi taktirde çok sıkı çalışan polis bizleri hemen enseliyor.

Benzin kontorolünün yerini polis bilgi durumu almış demişken yanlış anlaşılması benzin durum bilgisi aracın tamponunda gösterilmektedir. Konu benzine girmişken Hard Truck bu yeni oyunuyla benzine çok ağır bir zam koymuştur. Bu durum da bizlerin bayır aşağı giderken aracımızı boşa alıp ilerleyerek yakıt tasarrufu yapmamızı gerektiriyor. Vitesi manuel ayarına almazsak aracını boşa geçmesini sağlayamayız. 18 Wheels of Steel: Haulin oyunu grafiklerinin eşsiz olması yolların ve doğanın çok güzel bir şekilde tasarlanmış olması da oyun severlerin ilgile yaklaşmasına sebep olmaktadır.

18 Wheels of Steel: Haulin Oyunu Özellikleri

Kendi tırımıza sahip olabiliriz.
Bir ülkeden başka bir ülkeye yük taşıma keyfi.
Aracın sinyallerini çalıştırbilme.
Hız sabitleyicisi ile belirlediğiniz hızda gidebilme.
Birden fazla kamera moduyla oynama.
Aracın farlarını,sileceklerini çalıştırma.
Grafik özelliklerini bilgisayarın özelliklerine göre ayarlayabilme.
Tamamen ücretsiz ve sınırsız oynama şansı.

Her ne kadar 18 Wheels of Steel: Haulin oyunun bağımlısı haline gelseniz de zamanla sıkılmaya başlayabilirsiniz çünkü yük taşıma işlemi bilgisayarda da olsa zor bir iş neden mi? Çünkü zamanla direksiyon sallamaktan sıkılabiliyorsunuz. Saatlerce direksiyon başında durmaktan kim sıkılmaz ki lakin  tırla yük taşıma oyununda saatlerce kamyon sürerek direksiyon sallayarak vaktiniz geçecektir.

Tırla Yük Taşıma Oyunu Ekran Görüntüsü

 

1336 kez indirildi

Benzer Programlar

 • German Truck Simulator German Truck Simulator
  İngilizceÜcretsiz304 MB
 • Trucks And Trailers Trucks And Trailers
  İngilizceÜcretsiz291 MB
 • Tricky Truck Tricky Truck
  İngilizceÜcretsiz9.1 MB
 • ETS 2 Türkiye Haritası Modu ETS 2 Türkiye Haritası Modu
  TürkçeÜcretsiz530 MB
 • 18 Wheels of Steel: Haulin HAKKINDA YORUM YAZIN