17Track Apk indir

17Track Apk indir

Versiyon/Sürüm3.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu44.50 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

17Track Android Apk Hepsi bir arada posta takip Yurtdışı Kargo Takip Uygulaması

17Track Apk indir, 17Track yurtdışından sipariş verdiğiniz kargoları takip etmek için kullanılan hepsi bir arada posta takip yurtdışı kargo takip android apk uygulamasıdır. 17Track Apk Hepsi bir arada posta takip farklı ülkelerden yapacağınız alışverişlerde kargo takibini kolaylaştıran 17Track, oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Minimum android 4.1 işletim sistemi desteğine ihtiyaç duyan uygulama mobil cihazınızda son derece az yer kaplayıp telefonunuzun kasmasına neden olmamaktadır.

17Track Apk Aliexpress, Bangood gibi sitelerden yaptığınız yapacağınız alışverişlerinize ait kargo numaralarını girebileceğiniz uygulama anlık kargo durumunu göstermektedir. Yurtdışı kargo Takip uygulaması 200’den daha fazla kargo şirketinin bilgilerini çekebilen uygulama sayesinde birden fazla uygulama yüklemenize gerek kalmaz.

17Track mobil uygulaması, aynı anda birden fazla takip numarasına ait kargoyu takip edebilme özelliğine sahiptir. Hepsi bir arada posta takip uygulaması ayrıca bildirimleri açarak, kargonuzun durumu ile ilgili bir değişiklik olduğunda bildirim alabilirsiniz. Kargo takip numarasının yanı sıra kare kod ile de çalışan sistem farklı dil seçeneklerinde kullanılabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Deprem Ağı Apk indir Deprem Ağı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz12M
  • Afad Acil Çağrı Apk indir Afad Acil Çağrı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz18M
  • 17Track Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN