Son sürüm Program indir
European Bus Simulator 2012
15 Ağustos 2015
admin

European Bus Simulator 2012

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu2.39 GB
ÜreticiTML Studios
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi1 sene önce

Ücretsiz Şehiriçi Otobüs Şoför Oyunu

Otobüs sürme  oyunu olarakta isimlendireceğimiz oyunda  diğer otobüs simülasyonu  oyununa göre çok farklı yanları olmas ile dikat çeken European Bus Simulator de uzun yoldaboş yolda otobüs sürmektene şehir içinde gerçekçi bir otobüs şöförlüğü olmasıdır.

European Bus Simulator

European Bus Simulator 2012

Sokak aralarında ve şehir içinde otobüs sürmenin keyfini yaşayacağımız oyunda oyunun oynanabilirlik özelliği güzel olsa bile  grafik olarak çok fazla  kalitel ibir görüntüsü var diyemiyoruz.  European Bus Simulator TML Studios  tarafından geliştirilmiş bir oyun olsa bile grafik görüntüleri olarak zayif bir oyun olsa bile zaman içerisinde bu görüntü kalitesi ve  oynanabilirlik özelliği yüksek bit oyun diyebiliriz.

Oyun rakip otobüs oyunlarına göre grafil olarak zayıf görünsede bir çok özellik ve ince ayrıntı sayesinde oyun kendisini göstermekte ve gerçekçilik açısından oyun içerisinde kendinizi bir şöfor gibi hissetmenizi sağlayan detaylar bulunmaktadır.

Otobüs Şöfür oyunu 2012 yılında piyasaya çıkmış hala seveleri tarafından takip edilen indirilen bir oyun olarak hayatına devam etmektedir. Not: European Bus Simulator oyunun dosyası https linki üzerinde olduğu için explorer güvenli değil uyarı verebilir siz devam et tuşuna basarak geçmeniz gerekmektedir. Oyun tamamen güvenli virüssüz bir ortamda muhafaza edilmektedir.

Gerçek sürüş ve gerçek şoför hissiyatı veren simulasyon oyununu ücretsiz indirip bilgisayarınızda keyifle oynayabilirsiniz. Şehir içinde yolcu taşıma görevini yapacağınız oyunda gerekli puanları aldıkça yepyeni otobüslerin açıldığını görebilirsiniz. Oyunun grafik ekran görüntüsünün nasıl olduğu hakkında aşağıdaki kaliteli fotoğraflarına bakarak ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

European Bus Simulator Oyunu Ekran Görüntüsü

Hemen indir (2.39 GB) 389 kez indirildi

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Programlar