Clash of Clans (Android)

Clash of Clans (Android)

Versiyon/Sürüm8.212.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-ingilizce
Dosya Boyutu59 MB
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Mart 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (59 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Clash of Clans Strateji Android Oyunu Oyna

Akıllı telefon ve cihazlarla vakit geçirenlerin en çok yaptığı şeylerden biri oyun oynamaktır. Gerek online gerekse offline çok sayıda oyun bulunabilmesi mümkündür. Aralarından kendinize uygun olan oyunları seçerek indirebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Clash of Clans da bu keyifli oyunlardan bir tanesidir. En sevilen savaş strateji oyunlardan birisi olan Clash of Clans’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Clash of Clans Nedir?

Clash of Clans, Android Strateji Savaş Oyunu Supercell tarafından geliştirilip tasarlanan bir strateji oyunudur. Savaş stratejisi kategorisinde olan oyunda kendinize bir köy inşa edere, askerlerinizi eğitebilir; diğer oyuncularla çevrimiçi olarak savaşabilirsiniz. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi ücretsiz olmasıdır. Kurduğunuz ordu ile oyuncu klanları arasında yükselerek kendi klanınızı oluşturabilirsiniz. Diğer köyleri bozguna uğratarak köyünüzün gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Clash of Clans ile Yapabilecekleriniz

Oyunda köyünüzü geliştirip yenilmesi zor bir kaleye çevirme imkânınız vardır. Ordunuzu okçular, domuz binicileri, ejderha ve büyücülerden oluşturabilirsiniz. Tüm dünya üzerindeki oyunculara karşı savaşabilir ve ödülleri kazanabilirsiniz. Diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirebilir ve daha güçlü olabilirisiniz. Köyde 18 ayrı birim oluşturabilir ve bunların seviyelerini yükseltebilirsiniz. Kurduğunuz ordu e birliklerle kendi taktiklerinizi oluşturup saldırı planları hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde planlı bir işleyiş düşmanları yenmek bakımından daha avantajlı olmanızı sağlar. Saldırı planları dışında savunmanıza da özen göstermelisiniz. Bunun için köyünüzü kule, havan topu, bomba, top, tuzak ve duvarlar kullanarak korunaklı hale getirmelisiniz.

Oyunun Ekran Görüntüsü

168 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Champ Man 17 Oyunu Champ Man 17 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz43 MB
 • Hexlock indir Hexlock indir
  İngilizceÜcretsiz
 • Sahadan Canlı Sonuçlar Sahadan Canlı Sonuçlar
  TürkçeÜcretsiz2.5 MB
 • First Touch Soccer Oyunu First Touch Soccer Oyunu
  İngilizceÜcretsiz157 MB
 • Kika Emoji Keyboard Kika Emoji Keyboard
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz19 MB
 • BBTAN Oyunu BBTAN Oyunu
  TürkçeÜcretsiz17 MB
 • Clash of Clans (Android) HAKKINDA YORUM YAZIN