ZenMate Mobil

ZenMate Mobil

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.4.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.00 MB) Android indir

Android Zenmate Vpn Uygulaması

ZenMate indir, Android mbil cihazlar için geliştirilen Zenmate  vpn internet sitelerinde gezinirken herhangi bir güvenlik sıkıntısı yaşamamanız adına tercih edebileceğiniz başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Zararlı sitelerden korunmanıza yardımcı olan ZenMate aynı zamanda adresiniz belli olmadan dilediğiniz şekilde gezinti yapabilmenizi sağlamaktadır.

Birçok ağdan bağlantı sağlayan android uygulaması, dünya genelinde 4 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu bakımdan en çok tercih edilen mobil VPN uygulaması olduğunu söylemek mümkündür. Android cihazlarda güvenlik sağlamak ve internette anonim gezinti kurmak ZenMate ile çok kolay olmaktadır.

ZenMate Nedir?

Tüm web sitesi gezintilerinizi takip eden ZenMate VPN uygulaması, sizin için zararlı olabilecek adreslerden uzak kalmanızı sağlamaktadır. Bununla beraber herkesin kullanımına açık olan WİFİ adreslerinin sıkıntı yaratmasına da izin vermemektedir. Bu sayede özellikle bankacılık işlemlerinin daha güvenli tamamlanmasını mümkün kılmaktadır.

ZenMate uygulamasının en önemli avantajlarından biri de veri sıkıştırma işlemidir. Var olan veriyi sıkıştırarak daha geniş alan elde etmenizi sağlamaktadır. Hem cihazınızı verimli kullanmaya hem de güvenli şekilde değerlendirmenize izin vermektedir.

Evde, dışarıda WİFİ ya da internet paketinde fark etmeksizin ZenMate uygulamasını indirip kullanabilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • AdClear Ad Blocker By Seven AdClear Ad Blocker By Seven
    TürkçeÜcretsiz18.6 MB
  • VeePN indir VeePN indir
    TürkçeÜcretsiz46.10 MB