Yandere Simulator

Yandere Simulator

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu21.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Öğrenci olarak Okluda verilen Görevleri en güzel Şekilde Yapmaya Çalışıyorsunuz.

Yandere Simulator indir, Yandere Simulator Tea & Cake Games tarafından piyasaya sürülen popüler android uygulamalardandır. Belli bir hikâyesi olan ve simülasyon türünde üretilen oyunları seviyorsanız Yandere için de aynı şeyleri düşünebilirsiniz. Hem eğlenceli hem de oldukça başarılı bir oyun uygulaması olduğundan emin olabilirsiniz.

Temel konusu öğrenci hayatı olan uygulaması amacınız size verilen görevleri yerine getirmektir. Yandere Simulator oyununda görevlerinizi yerine getirirken diğer öğrenci arkadaşlarınızla iyi ya da kötü iletişim kurmanız, eğitim hayatınızı da sürdürmeniz istenmektedir. Oldukça geniş bir dünyaya sahip olan uygulamada istediğiniz kadar uzun süreli oynama şansınız bulunmaktadır.

Yandere Simulator İndir

Yandere Simulator indirmek için cep telefonunuzun ya da tabletinizin android olması yeterlidir. Android işletimli cep telefonları ve tabletlerde zahmetsiz şekilde sonuç alabilmek mümkündür. Birkaç dakikada mobil uygulama mağazanızda bulabilir sonrasında indir ve aç diyerek oyuna başlayabilirsiniz.

Yandere Simulator ücretsiz indirme şansı tanıyan ve kullanıcıların memnun kaldığı uygulamalardandır. 3D grafikleri ve sahip olduğu ses donanımı ile oyuncuları kendine bağlamaktadır. Yandere Simulator download başlığıyla yurt dışında da sık sık indirilen uygulamalardandır.

    Benzer Programlar

  • Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör
    Türkçe3d_v3.152.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB