WPSApp

WPSApp

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.6.28
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4,2M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4,2M) Android indir

WPSApp Android için Güvenli Wifi Bağlantısı

WPSApp indir, mobil cihazlarınızdan çevredeki WPS destekli modemlerin Wifi ağına WPS özelliğini kullanarak güvenli bir bağlantı yapabileceğiniz WPS bağlanma uygulamasıdır.

Wifi ağına WPS ile bağlanma uygulamasını Android cihazlarda kullanarak modemlerin listesini ve güvenliğini test edebilirsiniz. WPS destekli modemler uzun ve karmaşık şifrelere yerine sade sayılardan oluştuğu için kısa şifreler ile bağlantı kurabilmenize imkan tanımaktadır.

WPSApp, modeminiz eğer WPS özelliği destekliyor ve açık konumdaysa güvenlik anlamında riskli durumda gözükebilirsiniz. WPS özelliği önceden belirlenen 8 haneli PIN numarası sunuyor ve internet üzerinden kolayca bulanabilir şifreler oluşturuyor. Bu özelliği bilen bazı kullanıcılar modeminize gizlice erişerek internet bağlantınızı kullanabiliyor ve kişisel verilerinizin güvenliğini riske atabiliyor.

Sizlerde modemlerinizi taratarak WPS bağlanma özelliğinin açık olup olmadığını WPSApp Android uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz. WPS protokolü devre dışı bırakılan güvenli ağlar ve aktif olan ağları bu sayede görüntüleyebilir ve kolayca bağlantı kurabilirsiniz. WPS ile Wifi ağına bağlantı kurmak isteyen kullanıcılarıda bu sayede engelleyebiliyorsunuz. WPS özelliğini modeminizden kapatabilmek için mutlaka Android cihazlarınıza WPSApp uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Norton Security Norton Security
    TürkçeÜcretsiz
  • AppLock Apk AppLock Apk
    TürkçeÜcretsiz6.87 MB