World War Polygon WW2 Shooter

World War Polygon WW2 Shooter

Versiyon/Sürüm1.72
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu56 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi19 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (56 MB) iOS indir Android indir APK indir

World War Polygon Android 2. Dünya Savaşı Oyunu

World War Polygon WW2 Shooter APK indir, 2. Dünya savaşını yansıtan World War Polygon WW2 Shooter Android Apk oyununda aksiyon dolu bir savaşa giriyorsunuz.

World War Polygon WW2 Shooter (APK), 2. Dünya savaşının en etkili bölgelerinde savaşlara katılabileceğiniz aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Dünyayı kötülere karşı kahraman askerlerinizle korumaya çalışıyorsunuz.

Kötüleri kahraman askerlerle durdurmaya çalıştığınız dünya savaşı poligonu oyununda kahraman bir asker olarak görev yapıyorsunuz. Tek oyunculu oyun modu, hikaye kısaltmaları ve kahramanca eylemlerin bulunduğu bir savaş oyunudur.

World War Polygon WW2 Shooter APK oyununda Normandiya’daki Bulge Muharebesi’nden Berlin’e kadar uzanan bir savaş yolculuğu sizleri bekliyor. Stanlingrad bölgesinde savaşa dayanmanız isteniyor ve Doğu Avrupa’da savaşmanız gereken bir Sovyet askerinin karakterine bürünüyorsunuz.

Aksiyon dolu tek oyunculu görevlerde AA silahlı uçakları ateşlemek, havan ateşiyle pozisyonunuzu korumak, bazuka ile tankları yok etmek ve uzun mesafelerde düşmanları vurmanız isteniyor. World War Polygon WW2 Shooter APK‘sini Android telefon ve tabletlere APK butonuna tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Silah Savaşı Silahlar Silah Savaşı Silahlar
    TürkçeÜcretsiz32.4 MB
  • Robbery Bob Robbery Bob
    TürkçeÜcretsiz41.8 MB
  • World War Polygon WW2 Shooter HAKKINDA YORUM YAZIN