Words Story

Words Story

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu34M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (34M) iOS indir Android indir

Words Story Android Kelime Bulmaca Oyunu

Words Story indir, mobilde harika bir bulmaca oyunu deneyimi sunan beceri oyununda hapishaneden kaçan adam hakkındaki soruları çözdüğümüz Android kelime oyunudur.

Mobil cihazlarda oynayabileceğiniz harika bir mobil beceri oyunu olarak dikkat çeken oyunda hapishaneden kaçan adamın hakkında sorulara cevap vermemiz gereken Android kelime oyunudur. Karşımıza çıkan sorulara doğru yanıtlar vererek bu adamı hapishaneden kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Words Story oyununda hapishanede bulunan çöp adamı kurtarıp özgürlüğüne kavuşmasını sağlayabilmek için kelime bulmaca sorularını yanıtlıyoruz. Küçük çapta bir hikayeye sahip olan basit ve bir o kadar eğlenceli olan oyunda farklı bir kelime oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Basit kurallar ile oynanan oyunda sorular sorulara doğru kelimeleri yazmanız gerekiyor.

Android kelime oyununu boş zamanlarınızda oynayarak eğlenceli vakit geçirebilir ve farklı bir oyun deneyimi kazanabilirsiniz. Words Story Android oyunu farklı oynanışa sahip bir kelime oyunu olarak adlandırabileceğimiz oyunda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. İnternetsiz (offline) oynayabileceğiniz oyunda mantıklı cevaplar vererek farklı kelimelerde öğrenebiliyorsunuz.

Words Story oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Farklı oynanışa sahip olan bu kelime oyununu mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Color Bump 3D Apk Color Bump 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz42.5 MB
  • Satranç Apk Satranç Apk
    TürkçeÜcretsiz380 MB