Words Of Wonders

Words Of Wonders

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.4.2A
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu92M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (92M) Android indir

Words Of Wonders Android için Bulmaca Oyunu

Words Of Wonders indir, mobilde gizli kelimeleri bulurken dünya harikalarını keşfedebileceğiniz en iyi Türkçe kelime ve Android bulmaca oyunları arasında yer alıyor.

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Türk yapımı Türkçe kelime bulmaca oyununda gizli kelimeleri bulmaca çalışıyorsunuz. Kelime bulmaca oyununda gizli kelimeleri bulurken dünyanın harikalar diyarı olarak geçen en güzel yerleri keşfediyorsunuz.

Words Of Wonders oyunu harika arka plan görselleriyle ve zorlu bulmacalarıyla dolu eşsiz bir kelime bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunu indirmesi ücretsiz ve sadece 100MB altı boyuta sahiptir. Mücadeleci bölümleriyle kelime dağarcığınızı test edebileceğiniz Words Of Wonders Android oyunudur. Kelimeleri buldukça harikalarla dolu inanılmaz yerler keşfedeceksiniz.

Fugo Games tarafından geliştirilen Words Of Wonders Türkçe kelime oyunu sayesinde dünyayı dolaşıyorsunuz. Daha önce oynadığınız Android bulmaca oyunlarından farklı olarak sizlere dünyanın dört bir yanındaki güzellikleri yansıtan harika duvar kağıtlarıyla süslenmiş bulmacalar sunuyor. Words Of Wonders oyundaki amacımızı gizli kelimeyi bulup bölümü tamamladığınızda başka bir ülkenin şehrine veya mekanına doğru gidiyorsunuz. Bulmacalı çıktığınız yolculukta gezdikçe bulmacalarında zorluk seviyesi yükseliyor.

    Benzer Programlar

  • Frozen Flowers Frozen Flowers
    İngilizceÜcretsiz189.5 MB
  • Zumbla Classic Zumbla Classic
    İngilizceÜcretsiz45M