Woodturning

Woodturning

Versiyon/Sürüm1.8.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu64.7 MB
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Woodturning Marangözlük Mobil Ağaç İşleme Oyunu

Woodturning indir, Woodturning, yaratıcılığınızı geliştirmenizi sağlayan ağaçlar ile marangozluk temalı android oyunudur. Ağaç tahta işleme oyunu hemen her yaş grubuna hitap eden oyunu oynamak için apk dosyasını indirerek oyunu kurabilir ve üyeliğe ihtiyaç duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Woodturning oyununda size çeşitli görseller gösterilmektedir. Elinizdeki malzemelerle bu görsellere mümkün oldukça benzeyen nesneler elde etmeniz gerekiyor. Ağaç tahta işleme oyununda kullanacağınız malzemeleri kendiniz seçmelisiniz. Biçimlendirme işlemi tornavida, bıçak, zımpara gibi aletler bulunuyor. Renklendirme içinse çeşitli boyalar ve sticker çeşitleri mevcut. Malzemeleri almak ya da yenilemek için oyun parası kullanabilirsiniz.

Woodturning, yaratıcılığınızı geliştirmenizi sağlayan marangozluk temalı android oyunlarından birisidir. Hemen her yaş grubuna hitap eden oyunu oynamak için apk dosyasını indirerek oyunu kurabilir ve üyeliğe ihtiyaç duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Woodturning oyununda size çeşitli görseller gösterilmektedir. Elinizdeki malzemelerle bu görsellere mümkün oldukça benzeyen nesneler elde etmeniz gerekiyor. Kullanacağınız malzemeleri kendiniz seçmelisiniz. Biçimlendirme işlemi tornavida, bıçak, zımpara gibi aletler bulunuyor. Renklendirme içinse çeşitli boyalar ve sticker çeşitleri mevcut. Malzemeleri almak ya da yenilemek için oyun parası kullanabilirsiniz.

Tahtaları şekillendirerek yapacağınız nesneler örnek görsele ne kadar benzediyse puanınız da o kadar yüksek olur. Ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz oyun için internet bağlantısına da ihtiyaç yoktur.

Woodturning Ağaç işleme Marangöz Oyunu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Yılanlar Mıntıkası Yılanlar Mıntıkası
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Seçim Oyunu – Partiler Yarışıyor Seçim Oyunu – Partiler Yarışıyor
    TürkçeÜcretsiz58.7 MB
  • Woodturning HAKKINDA YORUM YAZIN