WirelessKeyView

WirelessKeyView

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm32 & 64 Bit 1.68 Sürümü
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu65.2 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (65.2 KB)

Kablosuz Ağların İnternet Şifresini Gösterme Programı

WirelessKeyView indir, Kablosuz ağların şifresini gösterme kolay bulma sağlamaktadır. Wireless programı WirelessKeyView ile kullanmış olduğunuz internet şifrelerinin WEP ve WPA gibi şifre koruma sistemleri sayesinde internetiniz herhangi bir kopma yaşaması halinde internet şifrenizin unutulmasını engelliyor. İnternet bağlantısı tekrar gelidiğinde otomatik bir şekilde şifrenizi tanımlayıp internete bağlanmanızı sağlıyor.

wirelesskey download

WirelessKeyView

Artık internet şifrelerinizi aklınızda tutmanıza gerek yok. Lakin evinize bir misafiriniz geldi ve internetinizden faydalanmak istediyse şifrenizi hatırlamanız gerekiyor. Çünkü gelen misafirin bilgisayarında yazılım yüklü değil ve internetinizi tanımlasını kullandığı pc daha önce hiç gerçekleştirmediyse o zaman şifreyi hatırlamalısınız.

Bu gibi sorunların yaşanmasını önleyen yazılım hemen devreye giriyor ve WirelessKeyView programı sayesinde bilgisayarınıza hangi şifreyi girerek bağlandığınız tüm ağların listesini sizlere gösteriyor. Böylelikle sizin şifre neydi diye saatlerce uğraşmanıza gerek kalmıyor. Şifrelenmiş modem şifresi bulma yazılımı bilgisayarınızın perfonmansını etkilemez ve çok küçük bir yer kaplıyor. Artık modemlerinizi sürekli resetlemenize gerek kalmıcak.

WPA ve WEP şifreleme sistemini destekleyerek tüm işinizi kolaylaştırıyor. Yazılımı her seviyedeki kullanıcı kolay bir şekilde kullanabiliyor çünkü hem Türkçe dil paketi desteği mevcut hemde kolay kullanılabilir bir arayüze sahiptir. www.indirson.com ekibi sizlere yazılım mutlu günlerde kullanmanızı dilemektedir.

WirelessKeyView 64 Bit sürümünü indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna basın.

32 Bit sürümünü indirme için aşağıda ki yazıya tıklayın.

WirelessKeyView 32 Bit Sürümü indir

Programın Kullanım Videosu

Tamamen ücretsiz kablosuz internet bağlantısı bulup internete bağlanmanızı kolaylaştıran programın bilgisayarınıza nasıl kurulması gerektiğini anlatan ve içeriğinde yer alan üstün çalışma sistemini görebilmenizi sağlayan video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımız izleyerek bilgi sahibi olabilirler. İyi günlerde kullanmanız dileklerimizle.

Şifrelenmiş Modem Şifresi Bulma Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
    İngilizceÜcretsiz1.23 MB
  • My WIFI Router My WIFI Router
    İngilizceÜcretsiz16.59 MB