WildCraft

WildCraft

Versiyon/Sürüm13.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu243.00 MB
ÜreticiTurbo Rocket Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Şubat 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

WildCraft Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü Apk Oyun Uygulaması

WildCraft apk indir, WildCraft: (çevrimiçi 3D hayvan simülatörü APK) android telefonlar için Turbo Rocket Games tarafından geliştirilmiş bir simülasyon ve rol yapma oyunudur.

WildCraft Oyunu geniş yabani hayvan sayısı sayesinde oyuncular favori vahşi hayvanlarını seçerek karakterini oluşturur. WildCraft oyuncuları yabani bir hayvan olarak doğan karakteri yönlendirerek düşmanlara saldırır, düşman saldırılarından korunur, hayatta kalmaya çabalar ve oyunda geçen aile mirasına katkıda bulunur.

WildCraft: (çevrimiçi 3D hayvan simülatörü APK) android telefonlara indirilebilen, oyun oynamak için kullanılan aplikasyonlardan bir tanesidir. Turbo Rocket Games tarafından geliştirilmiş bir simülasyon ve rol yapma oyunudur.

Oyunun geniş yabani hayvan sayısı sayesinde oyuncular favori vahşi hayvanlarını seçerek karakterini oluşturur. WildCraft apk oyuncuları yabani bir hayvan olarak doğan karakteri yönlendirerek düşmanlara saldırır, düşman saldırılarından korunur, hayatta kalmaya çabalar ve oyunda geçen aile mirasına katkıda bulunur.

3D bir uygulama olan oyunun çoklu oyuncu seçeneği sayesinde arkadaşlar ve başka oyuncularla aile kurulabilir.Oyunda bölge sınırları içerisinde, doğa şartlarında hayatta kalma şansını arttırmak içinkalabalık olarak oynanabilir. Level atlama seçeneği ile yeni cinslerin kilitleri açılır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Euro Truck Driver 2022 Euro Truck Driver 2022
    TürkçeÜcretsiz246.8 MB
  • Idle Landmarks Idle Landmarks
    ingilizceÜcretsiz72M
  • WildCraft HAKKINDA YORUM YAZIN