WhatsDog

WhatsDog

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.5.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.36 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Ocak 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.36 MB) Android indir

WhatsDog Whatsappa Girenleri Takip Etme Uygulaması

WhatsDog indir, android apk, 2018 Türkçe sürümünü indirip Whatsapp’ta online kullanıcıları takip edebilirsiniz. WhatsDog apk , WhatsApp’ta çevirimiçi olan kullanıcıları bildirir ve tamamen ücretsizdir.

WhatsApp bilindiği üzere günümüzde en çok mesajlaşmak için tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve her geçen gün daha da artırmaktadır. Akıllı android ve iOS cihaz sahiplerinin en çok WhatsApp’ı tercih ettiğiniz görebilirsiniz. WhatsDog özellikle görüşmek isteyip de bir türlü denk gelemediğiniz ve diğer tüm kullanıcılar online olduklarında bildirim gönderir.

WhatsDog Nasıl Kullanılır

Özellikle takip etmek istediğiniz kullanıcının WhatsApp rehberinde bulunan numarasının WhatsDog uygulamasına girmeniz gerekiyor. Böylelikle bu numaranın ne zaman WhatsApp’a girdiğini kolayca takip edebilirsiniz. Uygulamanın Türkçe olması ve en son sürümü 2018 ile yeni özellikleriyle kullanabilirsiniz.

Android için apk sürümünü direkt olarak pc masaüstü bilgisayara WhatsDog indirip, download yapabilirsiniz. Takip ettiğiniz kişinin Whatsapp’a girdiği günden tutun da, dakikası, saniyesi ve saatine kadar eksiksiz raporluyor.

Önemli Not: WhatsDog uygulaması Google Play Store’dan kaldırılmıştır.
2018 WhatsDog Apk indirdikten sonra android cihazınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını açmanız yeterlidir.

    Benzer Programlar

  • Zello PTT Zello PTT
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • WhatsRemoved WhatsRemoved
    İngilizceÜcretsiz3,2M