WhatsApp Messenger (iOS)

WhatsApp Messenger (iOS)

Versiyon/Sürüm2.16.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu59.6 MB
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) Gereklilik: iOS 4.3 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (59.6 MB) Mac için indir iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

iPad ve iPhone için WhatsApp Mesajlaşma Dosya Gönderme Uygulaması

WhatsApp Messenger, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, Dünya genelinde oldukça popüler olan bir ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama  iphone ve windows  gibi versiyonları bulunan yaygın olarak kullanılan bir program olarak bilinmektedir.

WhatsApp Messenger (iOS)

WhatsApp uygulaması mobil cihazlarda sizlerin telefon numarasına göre bir hesap oluşturmak ve bu hesap yolu ile uygulamayı kullanmaya başlamkatasınız. Otomatik olarak kişi listenizi alan uygulama WhatsApp kullanan kişileri kendi simgesi ie göstermektedir. siz tek tek arkadaşlarını uygulamaya eklemek zorunda kalmıyorsunuz.

WhatsApp Messenger (iOS) uygulamann bir çok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ücretsiz olarak mesajlaşma,kendi istediğniz kişileri seçere grup kurma, fotoğraf ve dosya paylaşımı gibi bir çok etkinlikleri rahat bir şekilde yapabilmenizi sağlayan bir programdır.

Fotoğraf ve video paylaşımı gibi etkinlikler in yanında yazışmalarınızda kendine has simgeleri ve kişisel arka planları ile istediğiniz görünüme getirme imkanınız bulnumaktadır. Profil resiminiz ister gizleyebilir. isterseniz herkesin göreceği şekilde ayarlam gibi faklı özellikleri bulunan bir programdır.

Göndermiş olduğunuz yazı dosya  gibi paylaşımlarınızda karşı tarafın sizin gönderdiklerini görüp görmediğini anlayabiliyorsunuz. WhatsApp Messenger da eski konuşma loglarını saklama gibi bir özelliği bulunan program Dünyaca tanınmış ve milyonlarca kişi tarafından kullanıan bir program olarak popüler listede ilk sırada bulunmaktadır. Facebook un uygulamayı satın alması ile önümüzdeki süreçte çok farklı özellikler  ile karşımıza çıkacak olan bir programdır.

WhatsApp Messenger Diğer Özellikleri

 • Gönderilen dosya ve mesajların önizlemesi
 • Yeni ios 7 Arayüzü görüntüsü
 • Yeni bildirim uyarıları ve sesleri
 • Toplu mesaj oluşturma  ve grup kurma
 • Yazı boyutu ayarlama
 • Fotoğrafları kırpma  işi
 • Engellediğiniz kişileri daha basit bir şekilde yöneltme  imkanı
 • Yazı boyutunu italic yapıp küçültme büyütme ayarı
 • 2016 Whatsapp iOS ile yeni bildirim özelliği

 WhatsApp Messenger (iOS) Uygulaması Ekran Görüntüsü

WhatsApp Messenger en popüler ve en çok kullanıcıya hitap eden sesli, görüntülü ve anlık mesajlar ile konuşmanızı sağlayan uygulama sayesinde rehberinizde bulunan dilediğiniz kişiler ile sınırsız sohbet edebileceksiniz. Her dilde hizmet sağlayan özellikle Türkçe dil desteği olduğunuda belirtelim. Uygulamanın ana ekran görüntüsü ve diğer görüntülerine bakarak bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıda bulunan fotoğraflara bakın. Whatsapp ana konumuzu inceleyebilirsiniz

 

 

328 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Apple Destek Apple Destek
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz110 MB
 • 4ün 1i Oyunu (iOS) 4ün 1i Oyunu (iOS)
  TürkçeÜcretsiz160 MB
 • Hill Climb Racing iOS Yarış Oyunu Hill Climb Racing iOS Yarış Oyunu
  İngilizceÜcretsiz127 MB
 • TKGM Parsel Sorgu (iOS) TKGM Parsel Sorgu (iOS)
  TürkçeÜcretsiz3.1 MB
 • WhatsApp Messenger (iOS) HAKKINDA YORUM YAZIN