War of Rings-Awaken Dragonkin

War of Rings-Awaken Dragonkin

Versiyon/Sürüm3.64.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu81 MB
ÜreticiAmbrine Studio
İşletim SistemiAndroid 4.1 and up
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Aralık 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

War of Rings Awaken Dragonkin Android Aksiyon Oyunu

War of Rings Awaken Dragonkin Apk indir, War of Rings Android 3D online oynanabilen elfler, orklar ve cücelerin olduğu MMORPG aksiyon oyunudur.

3 boyutlu online MMORPG oyunu olan War of Rings Awaken Dragonkin, 37Games.Asia tarafından piyasaya sunulmuştur. Sürükleyici hikâyesi ve kaliteli görüntüsüyle vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bu oyunda çeşitli karakterler ve ırklar bulunuyor.

Elfler, orklar, Gnomelar, cüceler ve cyclopses şeklinde ırklardan istediğiniz seçerek büyücü, savaşçı, suikastçı gibi özelliklerde istediğiniz karakterleri seçebilirsiniz. War of Rings Awaken Dragonkin APK oyununu Google Play ve Apple Store mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Oyun içerisinde ek indirme paketi bulunmaktadır.

Rakiplerinizden daha güçlü olmayı hedeflerken, günlük görevler ve zindan oyunlarında çeşitli ödüller kazanarak daha güçlü eşyalar alabilirsiniz. War of Rings Awaken Dragonkin Android APK ile sıradışı MMORPG deneyimini yaşamaya hazırsanız düşük sürümlü akıllı cihazınız dahi olsa oynayabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dragon Manila Legends Dragon Manila Legends
    ingilizceÜcretsiz
  • Dragon Land Dragon Land
    TürkçeÜcretsiz57.8 MB
  • War of Rings-Awaken Dragonkin HAKKINDA YORUM YAZIN