UC Browser Türkçe

UC Browser Türkçe

Versiyon/Sürüm2016
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.2 MB
ÜreticiUCWeb Inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.2 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

UC Browser En Hızlı Mobil internet Tarayıcı Uygulaması

UC Browser gelişmiş Türkçe profesyonel özellikleriyle en hızlı internet tarayıcısını mobil telefon ve tabletler üzerinde ücretsiz kullanabileceğiniz uygulamadır. İnternet sayfalarında en hızlı ve güvenli gezinme aktivitesi yürütmenizi sağlayacak hızlı internet tarayıcısıdır.

UC Browser Türkçe android ios en hızlı internet tarayıcısının varsayılan tarayıcı olarak ayarlamamanız için hiçbir sebep göremiyoruz. Hızlı internet tarayıcısıyla aramalardaki hızı ve sade kullanılabilir ekran yüzüyle dikkat çekiyor. Diğer internet tarayıcı uygulamalarına göre en hızlı gezinti yapmanızı sağlamaktadır.

İnternetsiz Ortamda Facebook Bildirimleri!

En büyük özelliklerinden biriside Facebook sosyal paylaşım sitesinden gelen bildirimleri internetiniz kapalı olsa dahi iletileri almanızı sağlıyor. UC Browser mobil android kullanarak Facebook uygulamasını yüklemenize gerek kalmadan Facebook sitesini takip edebileceksiniz. Gelen mesajlara, yorumları, beğenileri, paylaşımları ve diğer seçenekleri kolaylıkla görmenizi sağlar.

Kaliteli Video Oynatabilmesi!

İnternet sayfalarında yer alan video görüntülerini kullanıcılarına en iyi video çözünürlüğünde sunarak kaliteli video izlemeleri gerçekleştirin. UC Browser Türkçe android internet tarayıcısı ile mobil veri kullanımınızı da denetleme seçenekleri mevcuttur. Artık kaliteli videolar izleyebilmek ve Web’de hızlı gezinmek için en popüler tarayıcıda faydalanın.

Kişiselleştirme Seçenekleri!

Tarayıcının içerisinde yer alan birden çok tema seçenekleriyle sevdiğiniz temayı tercih edip bazı kişisel ayarlar yaparak istediğiniz gibi kullanma fırsatı sunar. Ayrıca iphone ios android akıllı cihazınızda bulunan sevdiğiniz fotoğraflarıda arkaplan yapabilirsiniz.

Tarayıcının Mobil Görüntüleri

840 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Puffin Web Browser Puffin Web Browser
  İngilizceÜcretsiz66.6 MB
 • Firefox Focus indir Firefox Focus indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz15.6 MB
 • Opera Mini Opera Mini
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz47.4 MB
 • Samsung Internet Samsung Internet
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • UC Browser Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN