Uber Eats

Uber Eats

Versiyon/Sürüm1.283.10009
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu77.7 MB
ÜreticiUber Technologies, Inc.
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Aralık 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Uber Eats Şehiriçi Yemek Teslimati Android Uygulaması

Uber Eats indir, Uber Eats: Şehir için yemek teslimatı Android uygulaması Apk indirip şehrin en iyi restoranlarından hızlı yemek siparişi verme uygulamasıdır.

Uber Eats: Şehir İçi Yemek Teslimatı, son dönemlerin en çok tercih edilen uygulamalarındandır. Sipariş vererek yemek yiyenlerdenseniz hızlı, pratik ve kazandıran bir uygulama tercih etmelisiniz. Yemek sipariş uygulaması olarak Uber Eats son dönemlerin en başarılı alternatiflerindedir. Özellikle android uygulamalar arasında benzerlerinden daha yüksek puana sahiptir.

Uber Eats Android APK İndir

Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun Uber Eats Android APK İndirip yemek sipariş edebilirsiniz. İstediğiniz yemekleri onlarca restoran arasından seçebilirsiniz. Şehrinizin en iyi restoranlarından hızlı yemek siparişi için Uber Eats Android Apk uygulamasını indirmelisiniz. İndirmek için yapmanız gereken tek şey uygulama mağazanıza girmektir. İndir ve aç dedikten sonra kendi profilinizi oluşturup ilk yemek siparişinizi verebilirsiniz.

Uber Eats: Şehir İçi Yemek Teslimatı Özellikleri

Uber Eats: Şehir İçi Yemek Teslimatı hakkında ilgi çeken ilk nokta, dünyanın hemen her yerinde kullanılır olması. Bugün onlarca metropolde bu uygulama aracılığıyla yemek siparişi verilir. Avustralya’dan Polonya’ya, ABD’den Birleşik Arap Emirlikleri’ne kadar birçok ülkede bu uygulama ile yemek taşındığı söylenebilir.

 


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Joom. Kolay Alışveriş Joom. Kolay Alışveriş
    TürkçeÜcretsiz20M
  • İlan Duvarı İlan Duvarı
    TürkçeÜcretsiz2M
  • Uber Eats HAKKINDA YORUM YAZIN