Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması

Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması

Versiyon/Sürüm1.0.21
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6,5M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6,5M) iOS indir Android indir

Türkiye Yarışta Gerçek Para Ödüllü Bilgi Yarışması

Türkiye Yarışta indir, mobil platformlarda canlı bilgi yarışmasını oynayarak gerçek para ödülü kazanabileceğiniz Android bilgi yarışması oyunudur.

Türkiye Yarışta Android oyunu son zamanlarda en popüler bilgi yarışması oyunlarından birisidir. İki mobil platform desteği bulunan oyunu oynayarak gerçek para ödülü kazanabileceğiniz canlı bilgi yarışması oyunudur.

Canlı bilgi yarışması oyunu yarışmacılarına gerçek para kazanma imkanı sunmaktadır. Genel kültür ve hayatın her alanından bir çok farklı sorularıyla karşımıza çıkan Türkiye Yarışta uygulamasını ücretsiz indirip yarışmaya katılarak para kazanabilirsiniz.

Türkiye Yarışta soruları, ipucu ve jokerleriyle yarışmacıların bilemedikleri sorularda yardımcı olmaktadır. Yarışmacılar zorlandıkları sorularda ipucu ve joker haklarını kullanarak bir sonraki soruya geçebilirler.

Yarışma her gün günün belli bir saatinde başlamaktadır. Türkiye Yarışta oyununda karşınıza çıkan tüm sorulara doğru yanıt vererek günlük ödüle göre para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Oyunda soruları eşit sayıda bilen yarışmacılar arasında toplam ödül miktarı eşit olarak paylaştırılmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Yılanlar Mıntıkası Yılanlar Mıntıkası
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Woodturning Woodturning
    TürkçeÜcretsiz64.7 MB
  • Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması HAKKINDA YORUM YAZIN