True Surf

True Surf

Versiyon/Sürüm1.0.9.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

True Surf Gerçekci Online Sörf Oyunu

True Surf apk indir, Android mobil platformlarda en gerçekci sörf ligi oyunu Dünya Sörf Ligi (World Surf League – WSL) resmi Android sörf oyunudur.

True Surf Android oyunu özellikler sörfçülerin tercih ettiği hava durumu, tahmin ve rapor uygulaması olan Surfline’dan güç alan Android sörf oyunudur. Gerçek dünya fizik simülasyon motorunu kullanan bir sörf oyunudur.

True Surf Apk oyununda kariyer ve meydan okumalarla uzun ve keyifli bir oynanış sunmaktadır. True Surf Android Apk oyunu grafikleri ve animasyonlarıyla dikkat çeken ücretsiz ve küçük boyutlu bir Android sörf oyunudur. Oyun True Axis tarafından geliştirilen mobil platformlardaki en iyi sörf oyunlarından birisidir.

Sörf oyunu Hawaii, Cloudbreak, Fiji, Avustralya, Güney Afrika ve daha birçok ülkelerde sörfçülerin dalgalarla boğuştuğu sahillerde yeteneğinizi gösterdiğiniz bir oyundur. True Surf online oynanabildiği için dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularda oluşmaktadır. True Surf oyununda 6 sörfçü arasından seçiminizi yaparak Dünya Söf Ligi karşılaşmalarına katılıyorsunuz.

Dünya Sörf Ligi online karşılaşmalarında dünyanın dört bir yanından katılan oyunculara meyda okuyorsunuz. Sörf yaptıkça yeni sahillerin, yeni hareketlerin, karakteriniz için bilindik sörf markalarından ve kıyafetlerine kadar birçok öğenin kilidini açabiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • NBA 2K20 NBA 2K20
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • Pro Darts 2020 Pro Darts 2020
    TürkçeÜcretsiz85.6 MB