Truck Simulation 16

Truck Simulation 16

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm19.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu815 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (815 MB) iOS indir Android indir APK indir

TruckSimulation 16 Apk Android için Ücretsiz Tır Simülasyon Oyunu

Truck Simulation 16 Apk indir, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz TruckSimulation 16 oyununda tır simülasyonu ve yük taşımacılığı yapıyorsunuz.

Truck Simulation 16 apk, seri başlangıcı olarak en sevilen tır oyunlarından bir tanesidir. Bu oyun uygulamasının arkasından birkaç bölüm daha verilmiş ve her bir bölüm ayrı ayrı sevilmiştir. Gerçek hayatta birçok kişi için kullanılması imkânsız olan tır simülasyonu oyunu ve kamyonları bu oyun uygulaması ile kullanabilmeniz mümkündür. Hayalleriniz arasında yer alan bir kamyon sürme hevesiniz varsa daha büyükleri de dâhil olmak üzere bu uygulamada hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Truck Simulation indirmek ve sonrasında oyuna başlamaktır.

Truck Simulation Apk İndir

Truck Simulation 16 Apk oyunu, dünya genelinde en çok oynanan tır oyunu olarak kabul edilmektedir. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanan bu ücretsiz uygulama özellikle cep telefonlarında çok oynanmaktadır. TruckSimulation 16 Apk oyun uygulaması sayesinde gün içinde canınız sıkılmadan istediğiniz gibi yola çıkabilirsiniz. Yollarda sizi bekleyen sorunları aşarken diğer yandan verilen görevleri de yerine getirebilirsiniz.

Oyunda tercih edebileceğiniz tırların yanı sıra aldığınız puanlara göre de tır kilitleri açabilirsiniz. Görevleri yerine getirdikçe en iyiler arasında yer alabilir, dilediğiniz tırı kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    ingilizceÜcretsiz21.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB