Township

Township

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.7.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu96 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (96 MB) Android indir APK indir

Township APK Android için Şehir ve Çiftlik Kurma Oyunu

Township APK indir, Android Township ücretsiz indirip şehir ve çiftlik kurma oyununda tarım ürünleri yetiştirip satabileceğiniz Android çiftlik simülasyon oyunudur.

Township, Android cihazlarda şehir kurma ve çiftlik oyunu olan ücretsiz bir Android çiftlik oyunudur. Simülasyon oyun kategorisinde bulunan Township Android oyununda gereken herşeyi siz belirleyip hayalinizdeki çiftliği ve şehiri kurabiliyorsunuz.

Şehir kurma ve çiftlik oyunları denildiği zaman aklınıza sadece binalar gelmesin. Çünkü bu ücretsiz Township oyununda binalar kurabilir ve tarım yaparak elde ettiğiniz ürünlerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Tarım ürünleri ile üretim yapıyor ve maden çalışmaları yaparak şehiriniz için gelir kaynağı elde ediyorsunuz.

Township Android APK son sürümü ile karşınıza çıkan çiftlik kurma simülasyonu oyununda şehirde bulunan madenlerinizi keşfederek daha fazla kaynak elde edebilirsiniz. Şehrinize kafeler ve sinamalar açarak sosyal etkinlikler yaparak sosyal yaşamı canlandırabilirsiniz. Eğer bu tarz çiftlik ve şehir simülasyonu oyunlarını seviyorsanız hemen Township Android APK’sini indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    ingilizceÜcretsiz21.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB