The Sims 3

The Sims 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.1.5.21
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu97 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi2 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (97 MB) iOS indir Android indir APK indir

The Sims 3 Apk Android Ücretsiz Türkçe Simülasyon Oyunu

The Sims 3 Apk indir, Android cihazınıza The Sims 3 oyununun Türkçe sürümünü bedava indirip oynayabileceğiniz eşsiz bir popüler simülasyon oyunudur.

The Sims 3 bedava apk, The Sims oyun serisinin devam bölümlerinden biri olarak karşınıza çıkacaktır. Oyunda ilginizi seçecek pek çok değişiklik olduğu ve The Sims 2’den çok daha gelişmiş olduğu gözünüzden kaçmayacaktır.

Bu simülasyon oyununda genel olarak Sims ismi verilen karakterlerin hayatları üzerinde durulmakta, size yeni bir dünya yaratma şansı tanınmaktadır. Bir oyun uygulaması olarak çok detaylı şekilde düşünülmüş olan The Sims 3 Android’te ilginizi çekecek pek çok konu başlığı bulunmaktadır. Bu başlıklardan ilki kesinlikle karakterinizi yaratma sürecidir. The Sims 4 öncesinde oldukça ses getiren karakter yaratma özellikleri yeni oyunla çok daha başarılı şekilde sonuç vermektedir.

The Sims 3 Apk İndir

The Sims 3 Apk ücretsiz indirmek için yapmanız gereken ilk şey cihazınızın uygulama mağazasını ziyaret etmektir. Uygulama mağazasını ziyaret ettikten sonra The Sims Apk indir demeniz ve arkasından aç kısmına dokunmanız istenmektedir. Bundan sonraki aşamalarda oyunun içerisine girebilmeniz ve başlamanız mümkündür.

The Sims 3 bedava oyunu, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumlu bir oyundur.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    ingilizceÜcretsiz21.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB