Test Çöz

Test Çöz

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Android mobil Test Çöz uygulaması ile 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12. sınıf testleri çöz

Test Çöz indir, Test Çöz öğrencilerin tercih edebileceği en yararlı android eğitim uygulamalardan biridir. Test Çöz 1.sınfıtan başlayarak 12.sınıfa kadar hem ilköğretim öğrencilerini hem de lise öğrencilerini sınavlara hazırlayan başarılı bir eğitim uygulamasıdır. Bu uygulamanın bünyesinde yer alan onlarca sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflardan herhangi birindeyseniz size hitap eden test grubunu açıp çözebilirsiniz. Özellikle cep telefonunuzla boş kaldığınız zamanları değerlendirmek isterseniz bu tarz bir uygulama indirip kullanmak çok daha yararlı olacaktır.

Test Çöz uygulaması hem kendi hazırladığı soruları hem de daha önce sınavlarda çıkmış olan soruları içermektedir. Müfredata uygun testleri çözmek için uygulamayı indirmeniz yeterlidir.

Test Çöz İndir

Test Çöz mobil indirebilmek için yapmanız gereken ilk iş android işletim sistemine sahip cihaz bulmaktır. Sonrasında mobil marketinize giderek uygulamanın ismini girmeniz ve indir demeniz yeterlidir. İnen uygulama hemen açılacak ve ana sayfada seviyenizi seçmenizi isteyecektir.

Seviyenizi seçtikten sonra onay verip testlere kolayca başlayabilmeniz mümkündür. Hem zaman tutup hem de soruları çözdükten sonra puanlarınızı, en iyi testinizi, önceki soruları kolaylıkla görebilirsiniz. 

    Benzer Programlar

  • Arı Mobil Kütüphane Arı Mobil Kütüphane
    TürkçeÜcretsiz10.1 MB
  • İnönü Otomasyon İnönü Otomasyon
    TürkçeÜcretsiz2.82 MB