TENKYU Apk

TENKYU Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.3
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu45.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (45.00 MB) iOS indir Android indir APK indir

Eğlenceli Android Mobil Top Oyunu

TENKYU apk indir , vakit geçirmek için top oyunlarını severler için android mobil telefonlarınızda ücretsiz indirip oynayacağınız Tenkyu Top  oyunu uzun bölümleri ile sizler eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Oldukça sürükleyici ve tam manasıyla bağımlılık yaratan uygulama, top yuvarlama oyunu olarak tanımlanmaktadır. Günün herhangi bir saatinde, canınız sıkıldığında oyun oynamak isterseniz TENKYU oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyun uygulaması hem cihazda çok fazla yer kaplamamakta hem de şarjı zorlamamaktadır. Bu bakımdan otobüste, durakta, ders arasında, kantinde ya da öğle arasında keyifli zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Bir oyun uygulamasından beklentiniz heyecan ve eğlence ise TENKYU apk bu isteği yerine getirebilecek kapsamlı oyunlardan biridir.

TENKYU Oyun Özellikleri

TENKYU oyunu, ios işletim sistemine sahip cihazlarla uyumludur. Iphone ya da ıpad kullanan kişilerin bu uygulamayı indirdikten hemen sonra kolayca kullanabildiği görülmektedir. Bu bakımdan uygulamayı değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Son derece basit bir sisteme sahip olan uygulama, kolayca indirildikten hemen sonra kullanılmaya başlanabilmektedir.

Tenkyu Android oyunu oynarken basit bir arayüze sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu bakımdan istediğiniz gibi kısa sürede anlayıp hemen ilerleme kaydetmeniz mümkün olabilmektedir. Bunun yanında becerinize bağlı olarak oyunda ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeyi hedeflemeniz istenmektedir.

    Benzer Programlar

  • Color Bump 3D Apk Color Bump 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz42.5 MB
  • Satranç Apk Satranç Apk
    TürkçeÜcretsiz380 MB