Temple Run 2

Temple Run 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu38 MB
ÜreticiImangi Studios
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (38 MB)

Temple Run 2 Macera Oyunu

Temple Run 2 indir, Adrenalinin ve heyecanın yüksek olduğu Dünya’ca oynanan sonsuz koşu android oyun uygulamasıdır. Temple Run ücretsiz mobil tablet ve android sistemlerde sonsuz hazine avına çıkacağınız ve çok beğeneceğiniz oyunu milyonlarca oyuncu oynamaktadır.

Temple Run 2 oyunu Nasıl Oynanır?

Bir kaçış oyunu olarak android cihazlarda karşımıza çıkan oyun sürükleyici macerası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oyunun kahramanları tarihi mekanlardaki keşfedilmemiş hazineleri keşfetmek için uzun bir yolculuğa çıkıyor. Temple Run 2 Android Sonsuz Koşu Oyunu Antik harabeler, egzotik tarihi yerler ve tehlikeli zindanlarda geçen yolculukta karşımıza çıkacak olan engelleri geçerek altınları topluyoruz. Bize düşen görev önümüze çıkan tüm engelleri aşarak bizi kovalayan dev yaratıktan kaçarak altınları toplamamız gerekiyor.

Bizlere düşen görev kahramanımızı sağ ve sola doğru şekilde yönlendirmek. Oldukça hızlı koşan Temple Run 2 kahramanları büyük bir Önümüze çıkan engeller ve uçurumlardan zıplayarak atlayarak hiçbir engele takılmamaları gerekiyor.

Temple Run 2 İlginç Süprizler

Yeni sürümüyle güncellenerek farklı özelliklerle kaşımıza çıkan Temple Run 2 android oyununda ilginç süprizler bizi bekliyor. Altınları toplarken maden arabaları, kızaklar, ve hızlı koşmamız için süpriz araçlara binebiliyoruz. Oyun içindeki kahramanlarımıza sevdiğiniz kostümleride giydirme seçenekleri bulunuyor.

262 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Paper io 2 Paper io 2
  İngilizceÜcretsiz48M
 • Words Story Words Story
  İngilizceÜcretsiz34M
 • Lep’s World 3 Oyunu Lep’s World 3 Oyunu
  İngilizceÜcretsiz53M
 • Fire Balls 3D Fire Balls 3D
  İngilizceÜcretsiz46M
 • Temple Run 2 HAKKINDA YORUM YAZIN