Tank Heroes

Tank Heroes

Versiyon/Sürüm1.7.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu72.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Tank Heroes Tank Games APK Android Tank Oyunu

Tank Heroes Tank Games APK indir, Android tank savaş oyunu olan Tank Heroes ücretsiz download ederek Arcade türü online aksiyon dolu savaş oyunudur.

Tank Heroes Tank savaşı oyununda gerçek oyuncularla online oynayabileceğiniz aksiyon dolu ve Arcade türü bir savaş oyunudur. Favori tankınızı seçip direkt aksiyon dolu savaşlara girdiğiniz oyunda verilen görevleri tamamlayarak ilerlediğiniz bir tank savaş oyunudur.

Üst düzey görselleri bulunan Tank Heroes Android tank oyununu indirmesi ve oynaması ücretsizdir. Tank Heroes Android APK oyununda modelleme harikası tanklarla savaşlara giriyor ve oyun başlangıcında eğitim bölümünü tamamlamaya çalışıyorsunuz. Karşınıza çıkan düşman tanklarını nasıl imha edeceğinizden duvarlar engellerini nasıl aşacağınıza kadar her şeyi öğrenebiliyorsunuz.

Tank Heroes APK oyununda düşman tankları yapay zeka tarafından kontrol ediliyor ve içerisinde multiplayer (çoklu oyuncu) oynama seçeneği bulunmuyor. Görevleri tamamladıkça tankınızı yenileyebiliyor ve görevleri tamamladıkça tankınızı yükseltme seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Eğer sizlerde bu tarz Arcade türü online savaş oyunlarını seviyorsanız Tank Heroes Android APK sürümünü indirip tank savaşı oyununu oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya
    TürkçeÜcretsiz123.5 MB
  • Snaker.io Snaker.io
    İngilizceÜcretsiz69 MB