TamTam

TamTam

Versiyon/Sürüm2.10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

TamTam Messenger Android Apk Sesli Görüntülü Sohbet Uygulaması

TamTam Messenger apk indir, Tam tam sohbet uygulaması yazılı sesli ve görüntülü konuşma alanında başarılı Tamtam apk uygulamasıdır. Android uygulamalar arasında yer alan en basit sohbet uygulamasıdır. TamTam apk son derece kolay olan uygulama birkaç dakika içinde çözülecek, sade bir arayüze sahiptir. Sohbet ederken zorlanmayacağınız, cihazı yormadan istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyaç duyarsanız TamTam Messenger’ı indirebilirsiniz. Sohbet uygulaması olarak piyasadaki birçok uygulamadan çok daha başarılıdır.

TamTam Messenger Özellikler 

TamTam Messenger sohbet, görüntülü sohbetle beraber mesajlaşma özelliğine de sahiptir. İster mesajlaşır isterseniz canlı videolu sohbet edersiniz. Bunun yanında sınırlandırması olan uygulamada en fazla 20.000 kişiye sohbet daveti gönderebilirsiniz. Dilerseniz 50 kişiyi sohbet yöneticisi yapabilirsiniz.

Alıntı yapma özelliği bulunan uygulamada aynı zamanda okundu, iletildi bilgileri de mevcuttur. Karşınızdaki kişiyle anlık sohbet edebilmeniz için gereken tüm detaylar vardır.

TamTam Messenger Kullan

TamTam Messenger apk, kullanım kolaylığı tanıyan uygulamalardandır. Çevrimiçi kullanılabildiği gibi çevrimdışı da kullanılabilir. TamTam apk bBunun yanında herhangi bir sıkıştırma söz konusu olmadan 2GB’a kadar dosya aktarımına da izin verir.

Uygulamada dikkat çeken en önemli kullanım özelliği 15 dile çevirisinin bulunmasıdır. Üstelik siz sohbet ederken rahatsız olacağınız hiçbir reklam da bulundurmaz.

    Benzer Programlar

  • New 2020 Keyboard New 2020 Keyboard
    TürkçeÜcretsiz15.7 MB
  • Pinalove Pinalove
    ingilizceÜcretsiz38.6 MB