Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı

Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı

Versiyon/Sürüm1.32.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu417 MB
ÜreticiPanzerdog
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Ocak 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Tacticool - 5v5 PvP Android Takım Savaşı Oyunu

Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı indir, Tacticool Apk indirip Android aksiyon oyununda 50 çeşit silahın ve arabanın bulunduğu online takım savaşı oyunudur.

Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı, savaş oyunlarından keyif alanların favori seçeneklerinden biridir. Android uygulamalar arasında birçok benzeri olsa da Tacticool oyununun daha verimli, profesyonel olduğu bilinir. İster yalnız olup klanlara katıldığınız ister 5 kişilik gruplarla ekip olduğunuz oyun uygulamasında en iyi savaşı veren, oyunun kazananı olur.

Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı Özellikler

Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı, gerçek zamanlı fiziksel yapılardan oluşturmuştur. Tacticool Apk android aksiyon savaş oyunu son derece hızlı savaş sürelerine sahip olan oyunda zamanı iyi kullanma, savaş becerilerini geliştirme, ekip arkadaşlarının arkasını kollama konularında da dikkatli olmak gerekir.

Arabaların da dâhil olduğu oyunda dilerseniz araba bulup arkadaşlarınızla taktikler geliştirebilirsiniz. Ne kadar doğru hamleler düzenlerseniz oyunda başarılı olma şansınızı da o kadar arttırırsınız.

Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı Oyna

Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı 50 silah seçeneği ile oyuna profesyonel başlangıç yapmanızı sağlar. Başladığınız andan itibaren 7 farklı harita üzerinden devam eden oyun kendinizi geliştirdikçe daha iyi sonuç verir.

Tacticool Apk indirip takım savaşı oyunu içerisinde imkanların her birini tamamıyla ücretsiz kullanacağınız için size düşen hızlı ve cesur olmaktır. Hiçbir bedel ödemek zorunda olmadan online oyun oynamak isterseniz Tacticool en iyi seçeneklerdendir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dragon Manila Legends Dragon Manila Legends
    ingilizceÜcretsiz
  • Dragon Land Dragon Land
    TürkçeÜcretsiz57.8 MB
  • Tacticool – 5v5 PvP Takım Savaşı HAKKINDA YORUM YAZIN