Swing Star

Swing Star

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.1.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu73M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (73M) iOS indir Android indir

Swing Star Android Beceri Aksiyon Oyunu

Swing Star indir, mobil beceri oyunu olarak dikkat çeken ve çok zorlu levelleri bulunan harika bir Android aksiyon oyunudur. Reklamsızdır ücretsiz indirebilirsiniz.

Birbirinden zorlu levelleri bulunan Swing Star Android oyununda engellerin üstesinden gelerek ilerliyor ve yüksek puanlara ulaşıyorsunuz. 100’den fazla benzersiz ve zorlu levelli bölümlere sahip olan oyunda örümcek adam gibi havada sallanıyor ve ip atarak engelden engele atlıyorsunuz.

Harika bir mobil aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan oyun aslında oyuncuların becerisine bağlı olarakta bir Android beceri oyunu olarak adlandırabilirsiniz. Farklı karakterleride kullanabileceğiniz Swing Star Android oyununda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu tarz aksiyon oyunlarını seviyorsanız boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz ve son derecede dikkat gerektiren bir oyundur.

Swing Star Android oyununda reflekslerinizi iyi bir şekilde kullanarak ilerlemeniz gerekiyor. Örümcek adamla platformlar arasında ilerleyip engelleri aşarak ilerlemeniz gerekiyor. Swing Star oyununu ücretsiz bir şekilde Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Pirate Code Apk indir Pirate Code Apk indir
    ingilizceÜcretsiz120 MB
  • PAKO Forever apk indir PAKO Forever apk indir
    TürkçeÜcretsiz32.4 MB