Survival on Raft

Survival on Raft

Versiyon/Sürüm10.0.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu54.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Mayıs 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Survival on Raft - Ocean Nomad APK Android Issız Bir Adada Hayatta Kal

Survival on Raft APK indir, Survival on Raft Ocean Nomad Simulator Android hayatta kalma oyununda bir adada hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz köpek balığı oyunudur.

Ocean Nomad – Survival on Raft Simulator, Android için köpek balığı oyununda bir gemide ve okyanusun tam ortasında hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. RPG öğeleri bulunan hayatta kalma simülasyonu oyunu bir köpek balığı oyununun yeni sürümüdür.

Hayatta kalma oyununda yüzlerce silah ve eşya bulunan Survival on Raft Ocean Nomad APK oyununda denizde hayatta kalmak için salınızı geliştiriyorsunuz. Açık dünya okyanus keşfi sırasında gerçekci 3D HD grafik kalitesinde görseller sunuyor. Survival on Raft oyununda adalar üzerinde çıktığınız yolculukta hayatta kalmayı başarın.

Issız bir adada okyanusun tam ortasında denizde hayatta kalabilmek için etrafta yüzen sandık ve variller hayatta kalabilmek için en iyi malzemeler arasında yer alıyor. Salınızın savunması için eşya, alet ve silahlar bulabilirsiniz. Ocean Nomad – Survival on Raft APK indirip ücretsiz bu güzel simülasyon oyununu oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • WildCraft WildCraft
    TürkçeÜcretsiz243.00 MB
  • Megapolis Mükemmel Şehri Yarat Megapolis Mükemmel Şehri Yarat
    ingilizceÜcretsiz98.8 MB