Sun City

Sun City

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu54M
ÜreticiPlarium LLC
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Güncelleme Tarihi27 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (54M) iOS indir Android indir

Sun City Android Şehir İnşa Etme Oyunu

Sun City indir, mobil platformlarda bulmaca oyunları arasında yer alan oyun aslında şehir inşa etme, şehir kurma ve Android için bir simülasyon oyunuda diyebiliriz.

Tamamen ücretsiz olan oyunda kendi şehrimizi inşa ederek kolaydan zora doğru ilerleyeceğiz. Android şehir kurma oyununda birbirinden farklı seviyeler yer almaktadır. Oyun içerisinde aynı türdeki nesneleri yan yana ve alt alta getirip bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışacağız.

Sun City oyununda bir yandan bulmacaları çözmeye çalışırken diğer yandan dünyanın en iyi kendini inşa etmeye çalışacağız. Şehir inşa ederken birbirinden keyifli bulmacalar eşliğinde ilerliyoruz. Birbirinden güzel binalar inşa ederken insanlar için yeni bir yaşam alanı meydana getireceğiz.

Günlük ödüller verilen Android şehir inşa etme oyununda bulmacaları çözerek yeni ödüller kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödülleri binalar için kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan haritada istediğiniz yere istediğiniz binayı inşa edebilirsiniz. Kent meydanına yollar açabilir ve daha fazla yerleşim alanı oluşturabilirsiniz.

Sun City Android mobil uyumlu oyun Plarium LLC tarafından geliştirilmiştir. Benzersiz bulmacaları çözereke bizlere beyin egzersizi yaptıracak hemde şehir inşa ederek çok farklı bir oyun deneyim sahibi olacağız.

18 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Pocket Build indir Pocket Build indir
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Township Township
  İngilizceÜcretsiz218.8 MB
 • idle Skies idle Skies
  İngilizceÜcretsiz52M
 • Zoo Rescue Zoo Rescue
  İngilizceÜcretsiz281.9 MB
 • Sun City HAKKINDA YORUM YAZIN