Stickman Hook

Stickman Hook

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 4,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.11
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31M) iOS indir Android indir

Stickman Hook Android Arcade Oyunu

Stickman Hook indir, mobilde harika bir beceri oyunu deneyimi sunan sürükleyici atmosferi, zorlu seviyeleri ve akrobatik hareketler yaptığınız Android beceri oyunudur.

Mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Android için beceri oyunudur. Harika bir beceri oyunu olarak dikkat çeken oyunun oynanış tarzı, zorlu bölümleri, sürükleyici oyun yapısı ve son derece keyifli oynanışıyla dikkat çekmektedir.

Stickman Hook oyununda karşımıza çıkan engelleri geçmeye çalışıyoruz. Oyunda reflekslerinizi en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Oyunda çöp adamı kontrol ediyor hızlı ve tempolu bir oyun deneyimini yaşayabiliyorsunuz. Reflekslerinizi en iyi şekilde kullanmanız gereken oyunda en uygun zaman beklemeniz gerekiyor.

Çöp adamla yükseklere sıçramalı ve tutunacak yerler bulmanız gereken oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz oyunda harika bir oyun atmosferi bizleri bekliyor. Eğer Stickman Hook gibi beceri oyunlarını seviyorsanız ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Infinite Stairs Infinite Stairs
    İngilizceÜcretsiz40 MB
  • Color Bump 3D Apk Color Bump 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz42.5 MB