Stick War Legacy

Stick War Legacy

Versiyon/Sürüm1.2.5
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu81.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Android Mobil Telefonlarda oynanan çöp adam aksiyon savaş Apk oyunu

Stick War Legacy apk indir, popüler android oyunlarından bir tanesidir. Stick War Legacy çöp adam savaş oyunu olaraktan bilinen mobil oyun Stick War Legacy cep telefonlarınızda ya da tabletlerinizde rahatlıkla oynayabilmek için android işletim sistemine sahip olması gerektiğini unutmamalısınız. Bu işletim sistemine sahip cihazlarda mobil markete girip Stick War Legacy yazdığınızda oyun karşınıza çıkacaktır. Sonrasında indirmeniz ve hemen arkasından açarak oyuna başlamanız oldukça kolay olacaktır.

Oldukça sade bir arayüze sahip olan oyun, son derece anlaşılır ve nettir. Bu bakımdan her yaş kullanıcının keyif alarak oynaması mümkün olmaktadır.

Stick War: Legacy Özellikleri

Stick War Legacy oyun kuralına göre çöp adamlardan oluşan ordunuzu kurup vatanınızı düşmanlardan temizlemeniz gerekmektedir. Çöp adamların strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyun uygulaması tam da size göre bir oyundur.

Barış ve bilgi dolu bir ulusun vatandaşı olduğunuz Stick War Legacy apk oyun uygulamasında, düşmanlar ulusunuzu ortadan kaldırmayı amaç edinmektedir. Size düşense güzel bir strateji yaparak bu savaşın galibi olmaktır. Bu noktada sizi temsil eden heykeli korumaksa asıl amacınız olmaktadır. Çöp adam savaş oyununda genel amaç heykeli korumak için oklarla, kılıçlarla saldırmanız gerekmektedir.

Not: Oyunun android uygulaması apk versiyonu ve ios iphone uyumlu versiyonları bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB