Stick War Legacy

Stick War Legacy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.5
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu49.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (49.00 MB) iOS indir Android indir APK indir

Mobil Telefonlarda oynanan çöp adam aksiyon savaş oyunu

Stick War Legacy apk indir, popüler android oyunlarından bir tanesidir. Çöp adam savaş oyunu olaraktan bilinen mobil oyun Stick War Legacy cep telefonlarınızda ya da tabletlerinizde rahatlıkla oynayabilmek için android işletim sistemine sahip olması gerektiğini unutmamalısınız. Bu işletim sistemine sahip cihazlarda mobil markete girip Stick War Legacy yazdığınızda oyun karşınıza çıkacaktır. Sonrasında indirmeniz ve hemen arkasından açarak oyuna başlamanız oldukça kolay olacaktır.

Oldukça sade bir arayüze sahip olan oyun, son derece anlaşılır ve nettir. Bu bakımdan her yaş kullanıcının keyif alarak oynaması mümkün olmaktadır.

Stick War: Legacy Özellikleri

Stick War Legacy oyun kuralına göre çöp adamlardan oluşan ordunuzu kurup vatanınızı düşmanlardan temizlemeniz gerekmektedir. Çöp adamların strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyun uygulaması tam da size göre bir oyundur.

Barış ve bilgi dolu bir ulusun vatandaşı olduğunuz Stick War Legacy apk oyun uygulamasında, düşmanlar ulusunuzu ortadan kaldırmayı amaç edinmektedir. Size düşense güzel bir strateji yaparak bu savaşın galibi olmaktır. Bu noktada sizi temsil eden heykeli korumaksa asıl amacınız olmaktadır. Çöp adam savaş oyununda genel amaç heykeli korumak için oklarla, kılıçlarla saldırmanız gerekmektedir.

Not: Oyunun android uygulaması apk versiyonu ve ios iphone uyumlu versiyonları bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Hollo Ball Hollo Ball
    İngilizceÜcretsiz55 MB
  • Füze Saldırı Nihai Savaş Füze Saldırı Nihai Savaş
    TürkçeÜcretsiz44.40 MB