Stack Ball Apk

Stack Ball Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu34.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (34.2 MB) Android indir APK indir

Eğlenceli ilerlemeli Stack Ball Apk Oyunu

Stack Ball Apk indir, Stack Ball – Platformları Yıka Yıka İlerle android arcade oyunlardan haz alanların tercih edebileceği en ideal oyunlar arasında yer almaktadır. Özellikle zamanın geçmek bilmediği durumlarda sizi kurtarabilecek başarılı bir içeriğe sahip olduğunu söylemek mümkündür. Stack Ball kısa süre önce piyasada birçok muadili çıksa da en sevilenler arasına girmeyi başaran Stack Ball indirildikten hemen sonra eğlenceli şekilde oynanmaktadır.

Oyun uygulaması içerik olarak top düşürmeye dayanmaktadır. Hazırlanmış sarmal platformda top düşürerek ilerlenmekte ve yanmamak için kıvrak manevralar yapmak gerekmektedir. Dilediğiniz an açıp oynayabileceğiniz bu oyun sıkılmadan zaman geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Stack Ball İndir

Stack Ball android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde oynanabilen bir oyundur. Oyunu indirmek için mobil uygulama mağazanızı ziyaret edebilir indir diyerek anında indirilmeyi sağlayabilirsiniz. Birkaç dakikada inip açılacak olan uygulama ilk aşamalarda son derece basit görünebilir fakat ilerledikçe ne kadar zor olduğunu görmeniz kaçınılmazdır.

Tamamıyla ücretsiz şekilde indirip oynayabileceğiniz oyunda amacınız en iyiler arasında yer almak olmalıdır.

    Benzer Programlar

  • Snaker.io Snaker.io
    İngilizceÜcretsiz69 MB
  • Sky Roller Sky Roller
    İngilizceÜcretsiz31 MB