Spinner io

Spinner io

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu38M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (38M) iOS indir Android indir

Spinner.io Android Online Spinner Oyunu

Spinner io indir, mobilde online oynayabileceğiniz oyunda diğer topaçları arenadan silmek için mücadele ettiğiniz hayatta kalma temelli Android .io oyunudur.

Eğer io uzantılı oyunları seviyorsanız online spinner io oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Ekseri online oynanan spinner oyununda oyuncuları bir araya getiren hayatta kalma temelli .io uzantılı bir oyundur.

Topaç spinner oyununda arenaya çıktığınızda dönen tek topaç olursa eğer oyunun kazananı siz oluyorsunuz. Eğer topaç devrilirse oyuna veda ediyorsunuz. Bu arenada topaçın kontrolünü eğme, sağa ve sola yatırma hareketleriyle yapıyoruz. Spinner io oyununu herhangi bir tuşa dokunmadan ivme ölçerini kullanarak oynuyoruz.

Spinner io oyunu minimalist çekici görselleriyle oyuncuları arenaya çıkartıp topaçları devirmek için diğer oyuncularla mücadele ediyoruz. Arena dışına attığınız topaçlar ile hem büyümenizi sağlıyor hem de gücünüzün artmasına sebep oluyor. Spinner io Android oyununda tek yapmanız gereken diğer dönen topaçları devirmektir.

    Benzer Programlar

  • BlockStarPlanet BlockStarPlanet
    İngilizceÜcretsiz 97 MB
  • Sony PlayJ Sony PlayJ
    İngilizceÜcretsiz30 MB