Sniper Royale

Sniper Royale

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (76M) Android indir

Sniper Royale Android Hayatta Kalma Oyunu

Sniper Royale indir, mobil aksiyon oyununda çok farklı silah ve aksiyon sahneleriyle PvP savaşlarına katılabileceğiniz Android için battle royale oyunudur.

Timuz Games tarafından geliştirilen oyunda hiç bir aksiyon oyununda görmediğiniz silahlar ve bizleri heyecanlandıracak aksiyon sahneleriyle karşımıza çıkıyor. Sniper Royale oyununa dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncular ile karşı karşı gelerek PvP savaşlarına katılıyoruz.

Sniper Royale Android oyunu 3D grafikler eşliğinde oynanabilen çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur. Sniper Royale online oyununda açık bir dünyada yer alıyor ve yüksekten aşağı doğru paraşütle savaş alanına iniyoruz. İndiğinizde diğer oyunculardan önce silah ve ekipman toplayarak çevremizde bulunan rakiplerimize karşı üstünlük elde etmeye çalışıyoruz.

Hayatta kalma odaklı oynanabilen mobil aksiyon oyununda binaların çatılarına çıkabilir ve düşmanlarımıza karşı pusular kurabiliyoruz. Her oyuncu Sniper Royale karakterlerinden birini seçerek kişiselleştirebileceklerdir. Karakterinize farklı kıyafetler giydirebilir ve yeni görüm kazandırabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB
  • Gangstar Rio City of Saints Gangstar Rio City of Saints
    İngilizceÜcretsiz7.48 MB